Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám sír utánam, ha...

A kutyám sír utánam, ha elmegyek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit, megszokja. Az enyém is sírt, amíg magában el nem rendezte,hogy a gazdi visszajön. 2 hónapig vonyított az udvaron a kapuban. És ott várt...de ez megszűnt. Sokat foglalkoztam vele, mára megnyugodott.
2011. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is ezt csinálta egy időben.

Mikor elmész előtte ne simogasd meg max csak köszönny el tőle de a legjobb ha még azt sem teszed. Mikor sír ne törőgy vele.

Menny be a kutyával az egyik szobába menj be a kutyával legyél ott vele egy kis időt aztán te gyere ki a kutyát pedig hagyd ott előszőr csak egy pár percre majd menny vissza hozzá és így fokozatosan egyre növöld az időt. Így majd rá fog jönni hogy mindig vissza mész hozzá.

Nekem ez bevált a Tacskómnáll ill. a Pulimnál.

2011. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutyus?
2011. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2 éves körüli :)
2011. nov. 8. 19:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor viszont valószínű, hogy az lesz a gond, hogy ő érzi magát falkavezérnek és aggódik érted, amíg elmész, távol vagy.

Ezt olvasgasd el, mert ha tudsz változtatni, akkor a kutyusod is sokkal kiegyensúlyozottabb, boldogabb kutyus lesz :)


[link]

2011. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :)...megpróbálok változtatni ezek:)
2011. nov. 8. 19:33
 7/8 anonim ***** válasza:
amikor hazamész, várd meg amíg a kutya épp nem sír és akkor nyiss be az ajtón, ha pont akkor mész be amikor vonít, csak megerősíted benne, hogy sírásra ott a gazdi..én mindig hallgatóztam az ajtónál
2011. nov. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak tudatos egyedülmaradási tréning szakértői felügyelettel segíthet-kutyaiskolában nem orvosolható ez a probléma.
2011. nov. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!