Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kisállat biztosítás?

Kisállat biztosítás?

Figyelt kérdés
Nézegettem ajánlatokat de inkább személyes tapasztalatra lennék kíváncsi. Ki hol, melyik cégnél kötött biztosítást a kutyájára?
2017. ápr. 30. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos a mai formaban nem igazan eri meg. A legtobb nagyon csekely osszeget terit meg es korhoz is koti (5-6 eves kutyara lehet). Sot van olyan is, ami nem a kutyara hanem a kutya altal okozott karra vonatkozik. Nalunk ez a piac meg kiforratlan, de nekem talan a Groupama ajanlata tetszett a legjobban a nagyon kozul. Az sem egy csoda, de talan ar/ertek aranyban az volt a "legmeggyozobb".
2017. ápr. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lakásbiztosítás mellé nekem pár száz forint. Generali. Egyszeri kifizetés 50 ezerig. Egész évbeni kifizetés 200 ezer forint. 10 ezer alatt nem fizet. 10 ezeregy forinttól már mindent kifizet.
2017. ápr. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem többen ajánlották biztosítás helyett azt,hogy inkább rakjak félre x összeget a kutyára. Néha lehet több néha kevesebb a lényeg vmennyit rakjak félre. Ha bármi van ahhoz lehessen nyúlni.


Biztosítások nagyon kötöttek ahogy írták,tehát jól át kell nézni az ajánlottakat.

2017. ápr. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!