Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismertek olyan állatorvost...

Ismertek olyan állatorvost aki átjönne Ausztriába?

Figyelt kérdés

Lehetőleg Győr-Moson-Sopron megyéből kéne.

Mi Bècsben lakunk.


(Egy oltás erejéig kéne, itt ugyanis az nagyon drága. Talán még a magyar orvos kiszállási díjjal együtt is olcsóbb lenne.)



2017. ápr. 30. 14:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerinted olcsóbbak az orvosok a nyugati határ mellett, mint Pesten? Ismét egy tévedés :)
2017. ápr. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 bollocks ***** válasza:
78%
Te jó ég, ekkora sóher idióta embert is ritkán látni. Szerinted melyik állatorvos fog 150 km-t utazni és három órát elcseszni az életéből kb 10.000-ért? Az üzemanyag meg az autó kopása még csak-csak kijön belőle, de a két szép szemedért nem fog 100 Ft-os óradíjjal számolni. Oltasd be a kutyádat ott, 'oszt jónapot.
2017. ápr. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
67%
érdekes, mi az élősködő elleni védelemre költünk ennyit 3 havonta, te meg évente 1x nem tudsz ennyit rászánni a kutyára? Ezt nem értem. Igen drága az oltás, de csak évente 1x kell az meg nem a világ vége.
2017. ápr. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%
Soproni Ambivet-nél egy telefonos kérdést megér
2017. ápr. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én abban sem vagyok biztos, hogy masik országban adhat oltást.
2017. ápr. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#14 köszi! Én is arra gondoltam, hogy majd megérdeklődöm. Több ismerősömtől is hallottam hogy más ügyekben is szoktak átjárni ide. Hátha épp útba esnénk nekik valamikor.


#13 Nem értem miért kell a másik pénztárcájában turkálni. Fogalmad sincs az anyagi helyzetemről.

De amúgy, jó nektek hogy ti ilyen gazdagok vagytok.

Én azért ahol csak tudok, megpróbálok spórolni, mert muszáj. És szimplán nem akarok 6-szor annyi pénzt kifizetni valamiért mint amúgy. Tehát ez elvi kérdés is.


#12 Sértegetésből 5-ös! Gondoltam kiírok egy kérdést, hátha valaki tud segíteni és érdemben válaszolni. Kérlek áruld már el, hogy még ha valaki nem is tud valamit amit te igen, miért kell rögtön leidiótázni egy ártalmatlan kérdés miatt? Biztos vannak olyan dolgok amikben te sem vagy túl jártas...



És még mielőtt valaki azzal jönne, hogy miért vannak állataim ha nem akarok rájuk költeni, annyit mondok csak, hogy egy drága országban, egyetem és kollégium mellett, 0 bevétellel, a szülők pénzéből élve, önmagam és a halál széléről megmentett állataim fenntartása nem egy könnyű feladat. Szerintem tehát érthető, ha minél inkább spórolni próbálok, amin csak tudok, mert nem akarok utcára kerülni, sem pedig a beteg állataimat másra bízni. És ha emiatt ki kell írnom egy kérdést, ami miatt mindenki hülyének fog nézni, hát legyen. Én megpróbáltam...

2017. ápr. 30. 23:02
 17/18 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező, meg lehet próbálni , innét Sopronból kijár mindenki , pedikűrös fodrász cukrász tanár gyógypedagógus idegenvezető stb, és igen az orvosok is ingáznak de ezt úgysem tudja elképzelni a sok okoskodó Budapestről esetleg az Alföldről. Összegyűjtötenek 5-10 ügyfelet és mindjárt megéri ki járni kéthetente . A Gálos és Horváth állatorvost felejtsd el mert zsebmetszők. Az ambivetnél két fiatal lelkes és tehetséges srác van szerintem nyitottak az állatok megsegítése az életük. ( utolsó voltam )
2017. máj. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
82%
Ja, ha egyszerre több ügyfél van, úgy nyilván megérheti, csak ezt leegyeztetni rémálom és nyilvánosan hirdetni nem lehet, csak szóbeszéd alapján, mert a dolog nyilván nem legális és egy osztrák állatorvos simán feldobja az illetőt előbb-utóbb.
2017. máj. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!