Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez a székletben?

Mi lehet ez a székletben?

Figyelt kérdés

Néha (nem huzamosabb ideig, de egymás után pár alkalommal) a kutyám székletében van valami izé, nagyjából így lehetne leírni: világos színű, barnás, olyasmi formája van, mint egy kukoricaszemnek. Kemény állagú, egy adag székletben kettő-három fordul elő.

Enni Acana tápot eszik, azon felül többször csirkehusit mellé, ritkán konzervet.


Arra gondoltam, hogy mivel kap rágcsálni szárított marhagégét, talán az lehet a ludas, de a napokban nem kapott, ma mégis volt ilyen valami a székletben.


Féregre nem gondolnék, egyrészt nem is hasonlít, másrészt azért a biztonság kedvéért adtam neki féreghajtót.


Van esetleg tipp, hogy mi az amit így (vagy így nem...) emészt meg?


Amúgy a kedve, étvágya, mozgásigénye tökéletes, pont olyan, mint bármikor, láthatólag semmi baja, de azért csak piszkálja az agyamat a dolog.

Vigyek el egy adag mintát vizsgálni az állatorvoshoz, vagy túlaggódom?


2017. máj. 1. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha féreg nem is, de pete lehet.

Milyen féreghajtót adsz neki?

2017. máj. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ferdocat gelt hasznalunk. Kapott egyszer februarban, majd aprilis kozepen amikor eloszor talaltam a szekletben ezt a valamit.


Szoval a pete lehet ilyen nagy (meretre is kb kukoricaszem nagysagu, talan picit meg nagyobb) es kemeny?

Oszinten tanacstalan vagyok, mert ha a pete ilyen oriasi akkor mekkora a fereg...? Valahogy ez nekem irrealis, bar nem nagyon talalkoztam meg fergesseggel.

2017. máj. 1. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!