Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális hogy így bántak...

Normális hogy így bántak velünk az állatkórházban?

Figyelt kérdés

A kutyánk babéziás volt és elvittük a kórházba. Ott az első alkalommal csak egy orvos volt és egy segéd mert pont húsvét volt tehát csak ügyelet volt. Akkor jól viselkedtek velünk, szobában csepegett le az infúzió és kedvesek voltak. 2. alkalommal viszont borzasztó volt. Szerintem ennek az volt az oka hogy anyukámék elég ronda ruhában voltak mert ugye a kutya nyálalt és nem akartak jó ruhát tönkretenni, tehát nem koldusnak öltöztek de nem voltak jól öltözve. Megint kapott ugye infúziót de nem volt egy üres szoba sem ezért kiraktak engem a folyosóra, egyedül a több mint 30 kilós nagykutyával még a szüleimet be sem engedték mert nem férünk ott el. Hát így sem fértünk.. a kutyának többször áthajtottak a farkán, a műtőből ott tolták el a halott kutyát, szegényem nagyon ideges volt, ott ment el a többi kutya is és nem bírtam vele majd kitépte az infúzióját, ugatott, rángatott, el akart szaladni a kutyákhoz és senkit nem érdekelt!! Ott szenvedtem vele, annyi volt a reakció hogy néhány nővér mutogatott rá ujjal miközben beszélgettek. Aztán lett volna üres szoba és nem voltak képesek szobába küldeni minket. Továbbra sem bírtam a kutyával, többször hányt is és nem volt aki segítsen feltörölni, én meg nem hagyhattam ott mert jött volna utánam míg elmegyek valamiért. Ott voltunk a hányásban. Csupa nyál voltam nem volt nálam zsebkendő, és folyton jöttek mentek az emberek és a kutyák, tehát ideges volt a kutya. A másik kutya akinek nem volt hely bevitték az uh. szobába majd később átvitték egy üres szobába. Én meg így szenvedtem végig több mint 2 órát a folyosón míg lecsöpögött az infúzió. Lehet hogy azért van mert nem fajkutya a kutyusom? Vagy mert nem volt valami jó szagú? Nem fürdött a télen mert kinti kutyus ritkán jön be szóval nyáron szokott fürdeni. Meg hát biztos piszkos volt de nem foglalkoztunk most azzal hogy fürdessük mielőtt megyünk, csak gyógyítsák meg. Gondoltam nem fognak törődni vele. Olyan megalázó volt komolyan az egész helyzet, majdnem elsírtam magamat és senki nem segített.. Ez normális?? A nyíregyházi kórház volt egyébként. Veletek volt már ilyen? Az én hibám lehetett hogy így bántak velünk? Összesen 70e forintot hagytunk ott és még csak normális ellátásban sem részesültünk.

A kutyusom szerencsére már teljesen jól van szóval kibírtam de akkor is olyan borzalmas volt.


2017. máj. 6. 10:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a regényért és hogy ennyire összevisszaság az egész, csak tiszta ideg vagyok még most is pedig nem most volt.. és köszönöm annak aki végigolvasta. 16/L
2017. máj. 6. 10:57
 2/6 A kérdező kommentje:
De mondjuk egy szép csillogó szőrű nagy tiszta fekete kutya szóval még meg sem lehet mondani hogy keverék szóval nem is értem ezt a bánásmódot.
2017. máj. 6. 11:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon bunkó volt, az biztos. A Szombathelyi ahova mi járunk szerencsére sokkal szinvonalasabb. Néznék egy másikat a ti helyetekben. Az a lémyeg hogy a kutyus jól van! :)
2017. máj. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Attól függetlenül, hogy fajtiszta e vagy nem, kutya kötelességük lett volna ugyanolyan ellátásban részesíteni titeket.


(bocs a szóviccért :) )

2017. máj. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Orvosokat nem érdekli a kutya szaga vagy piszkossága,fajtatisztasága ők gyógyítanak. Gazdák meg hogy vannak felöltözve még jobban leszarják.


Lehet rossz napjuk volt vagy volt vmi kavar az egész kórházban,ember hiány vagy bármi más.


Tényleg bunkón viselkedtek. Azért egy fiatal lányt otthagyni egyedül egy nagykutyával,nem is vagy 18 éves vagyis kiskorú vagy szülő nélkül nem hagyhattak volna ott egyedül,bár még egy tacskóval azt mondom oké,bár az sem. De az még nem lett volna ennyire gáz.


De ez elmúlt, kutyád jól van az a lényeg.A helyedben pedig keresnék mást ahová ha gond viszed a kutyust.

2017. máj. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mi is Nyiregyre jártunk, bár már Debrecenben visszük a kutyát, ha baj van.

Nekem csak édesapám volt bent a kutyával én csak kint várakoztam. Ha valami van, el szokta mondani apukám, szóval a mi kutyankat normálisan ellátták

Szomorú hogy a tiédet nem:(

Másodjára vittük a kutyát, ugyanazzal a problémával. Vettek tőle vért, röntgen, stb... Nem igazán használt a gyógyszer mit felírtak. Azt hiszem a kivizsgalasert tőlünk 7000 forintot kértek el.

2017. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!