Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki gazdások, milyen gyorsan...

Yorki gazdások, milyen gyorsan nől a kutyátok fülén a szőr?

Figyelt kérdés

11hetes yorkim van. Mikor 9hetesen elhoztuk, szepen meg volt neki csinalva a fulen a frizura, a ful tetejen le volt vagva a szor, mig az also felen kis bozont volt. Logott a fule es a tenyeszto azt mondta, hogy magatol fel fog allni, minden kutyajanak felallt 4honapos koraig.

Mi viszont aggodtunk, ezert ugy dontottunk, hogy felkotjuk neki, amihez levagtam a szort a fule teljes reszen, hogy ne huzza a ragaszto. Ejjel ratettem, reggel levettem. Nagyon viccesen nezett ki, mert ettol kezdve az egyik fule allt, a masik viszont logott :D:D

Ugyhogy kovetkezo ejjel megint ratettuk, reggel leszedtem es azota gyonyoruen all mindketto :)

Mielott hozzakezdtem, youtube-on neztem videot arrol, hogyan kell. Az egyiket akkor lattam, amikor mar fel volt neki kotve es ott azt mondta a no, hogy nem kell levagni vagy leborotvalni, mert amugy is evek mulva nol vissza. Ez nagyon megijesztett, nem tudom, hogy nyelvbotlas volt-e, vagy ez igaz.

Ti mit mondotok? Szeretnem, hogy visszanoljon, mert ugy cukibb volt(már ha ezt még lehet fokozni:)).


2010. máj. 15. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
évek?ez bolond!pár hét csak.nekem kettö van,elég gyorsan nö a szörük,2havonta viszem öket kozmetikushoz,de havonta tuti le kell nyirnom a lábukról meg a fülükröl a szört.nem nagy,de hamar visszanö.
2010. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi, akkor megnyugodtam.
2010. máj. 15. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:
5mm/h sebességgel. :)
2010. máj. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogy évek!! 1-2 hónap alatt teljesen visszanő!
2010. máj. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!