Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan érdemes venni?

Honnan érdemes venni?

Figyelt kérdés
Honnan érdemes venni németjuhász kiskutyát? Nem sajnálnám rá a pénzt, de úgy maximum 120.000-re gondoltam. Tudnátok saját tapasztakatot esetleg mondani vagy bármivel segíteni?:)
2017. máj. 9. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Melyik megyében élsz?
2017. máj. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Heves megyében, de nem lenne gáz országon belul sehol. Az a par km mar nem oszt nem szoroz.
2017. máj. 9. 17:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Itt nagyon jó kutyák szoktak lenni, bár nem túl sűrűn hoz le almot. Érdeklődd meg, mikor lesz kiskutya:

[link]

2017. máj. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
munka, küllem?
2017. máj. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ugy tudom, hogy a munka es a show vonal a tenyesztesben kette valt. Es hogy a show kutyak legtobbszor ponty hatuak meg sok a felepitesukkel a problema, de inkabb ezt ajanljak "csaladi " kutyanak. A munka tipusu meg szivosabb, masszivabb (es szerintem szebb is) de sokkal hiperaktivabb es tobb szo szerinti fizikai es mentalismkunkat/ terhelest igenyel.

Most akkor nekem miben is kellene gondolkoznom valaki felvilagositana? Egyedulallo fiatal vagyok, a kutyamat igazi tarskent szeretnem magam melle venni, napi 2-3 orat tudnek a mozgatasara szanni, ebbol 1 ora intenzivebb(futas egyutt terepen, frizbi, hetvegeken hosszabb turak), es szeretnem kepezni is, de ennel tobb idom nem lenne munka es tanulas mellett.

2017. máj. 9. 17:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Show
2017. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Inkább show vonal passzolna hozzád.

Itt vannak tenyésztők, lehet válogatni:)

Szerintem ennyiért simán kapsz egy kevésbé felkapott kennelből:)

[link]

2017. máj. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A frizbivel óvatosan. A német juhász dyspláziára, ízületi problémákra hajlamos fajta, nem szerencsés sokat ugráltatni. Nekem szűrt (dp. mentes kutyám van, félévente kapja a zöldkagyló-kúrát megelőzésképpen, de nem merném frizbiztetni. Viszont labdázást imádja, nem is fut, suhan:)

Nem pontyhátú, és nem húzza a földön a hátsóját. Az apja Németországi tenyészetben van, de nagyon szép küllemű kutya, ráadásul okos is. Viszont elég nyugis, mi kifejezetten kértük a tenyésztőt, hogy nyugodtabb természetű kutyust szeretnénk. Te is kérheted, hisz még egyazon alomban is lehetnek pörgősebb és nyugodtabb kölykök is.

Mióta megvan a kutyám, rájöttem, mennyire igaz az a mondás, hogy lehet kutya nélkül élni, de minek?..:)

2017. máj. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszi eddig mindenkinek :)

Utolso, megkerdezhetem, te honnan vetted a kutyad? :D

2017. máj. 9. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!