Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első kutyának kisspitz?...

Első kutyának kisspitz? Kutyaiskola? Tenyésztő? Ivartalanítás?

Figyelt kérdés
Még csak fontolgatom a kutyavásárlást. Ez a fajta nagyon megtetszett és úgy találtam több oldalon, hogy könnyen képezhető, csaholásra hajlamos,de korai szoktatással megelőzhető, hogy állandóan ugasson.Családi kutya lenne nem mennék kiállításra vele. Lakásban tartanám. Bármilyen véleményt részletes tapasztalatot írjatok. Melyik tenyésztőtől vettétek, tartjátok-e még a kapcsolatot, segítőkész-e a tenyésztő kezdő kutyásokkal stb... Budapesti kutyasulik is nagyon érdekelnének, ti hova jártok milyen a közösség és a módszerek. Persze más fajtát is ajánlhattok igazából bármi érdekel. Ivarosodás előtti ivartalanításról vélemények. Jan Fennel Kutyapszichológia könyvét olvastam. Klikkerezésről vélemények... köszi :)

2017. máj. 9. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha lesz suli, ovi akkor minden menni fog:)

Fontos a tenyésztő, mindenben segíteni fog az elekjén nyugi :)

Az ivartalanítás imajavítani fog a kezelhetőségben.

Klikkerezni érdemes, de majd a suliban elmagyarázzák, addig is van a Klikker nevű könyv.

2017. máj. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, gondolkodtam rajta, hogy megvegyem... picit konkrétabban mesélnél? :) milyen kutyusod van hova jártatok mikor ivartalaníttattad stb
2017. máj. 9. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!