Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Top mancs kutyatáborba lett...

Top mancs kutyatáborba lett elég jelentkező? Mit tudtok róla? Lent

Figyelt kérdés
mert csak igazolással lehetet jelentkezni...MIt gondoltok róla?:o sztem nem valami jó ötlet....valaki fejtse már ki, hogy miért...stb
2010. máj. 15. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Erről miért nem a szervezőket kérdezed?? Talán ők a legilletékesebbek és nem azok akik még nem is hallottak erről a táborról..
2010. máj. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De buta vagy... nyílván attól kérdezem, aki tudja...akkor minek írsz hogyha nem tudod? gondolkodj, aztán beszélj...

Minek írsz ha nem tudod? ez azoknak szól, akik tudják, mert valaki miért ne tudhatná, mondjuk, aki oda jár kutyasuliba, vagy ilyesmi..ne az agyi szinted mutogasd itt, ha lehet..-.-

2010. máj. 19. 14:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért írta az első hogy a szervezőket kérdezd mert ott nagyobb eséllyel megtudhatod, itt könnyen lehet hogy nem kapsz érdemi választ. Nem értem mért kell rögtön nekiesni a válaszolónak.
2010. máj. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 2.dik válaszoló..

nyílván ha nem úgy írt volna, olyan hangnemben, szavakkal, akkor nem szóltam volna semmit, csak vártam volna a további válaszokat.

De ha nem tudja, akkor ne okoskodjon, nyílván erre én is rájöttem, hogy őket is meg lehet kérdezni, de lehet hogy itt valaki ugyan úgy tudja, és ez az oldal arra van nem?hát akkor?

2010. máj. 19. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!