Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Irány az orvos?

Irány az orvos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kutyusom furán viselkedik. Tegnap volt egy nagy túránk, iszonyúan kidöglött, ráadásul este tapintatosan sokáig zajoltunk körülötte, szóval fáradt, de fura nekem, elég bágyatag. Szerintetek lehet fáradtság, vagy menjünk dokihoz? Séta közben normálisan viselkedett még délben, eszik, iszik, kakája normális volt, de a viselkedése fura (pl. odahajoltam, hogy "megszaglásszam", és morgott egyet, pedig erre az utóbbi években nem volt példa). A "hűtő-tesztre" jól reagál :), egyből odavágtat, ha kinyitom az ajtót, de pl. a labdája után nem rohant a lakásban, hanem megfogta, begyűrte maga alá és lefeküdt aludni. Olyan, mintha folyton feküdni akarna. Nagyon arra hajlok, hogy orvos, csak nem tudom, hogy hányás, hasmenés, stb. nélkül mire jutunk nála.


Szerintetek?


2017. máj. 12. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Kimerült. Az én kutyám is ezt csinálta egész nap rohangált májáliskor.Este mikor hazamentünk lefeküdt és másnapig pihent másnap is elég lusta volt de utána kezdett visszatérni az erő belé mellesleg egy tacskorol van szó:)
2017. máj. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1: Szintén tacsi. :D Azon is gondolkozom, hogy jön a vihar, lehetséges, hogy az is elnyomja?
2017. máj. 12. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is furán mutatja ki, ha fáradt. Ha elmegyünk túrázni, egész nap pörög,nem lehet lelőni.. este még játszik is, incselkedik a másik kutyával, mint aki nem fáradt... aztán este lefekszik, és másnap pisilni meg enni is alig akar, mint aki halálán van, végig másnap, vagy mint aki másnapos egy nagy buliból :D aztán következő nap kezdi előről. Mondjuk nekem nem tacsim van, de szerintem sok kutya csinálja így :D
2017. máj. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ó, király. :) Köszönöm a válaszokat! Holnap délelőtt még rendel az orvos, úgyhogy szerintem megvárom, hogy mi lesz, ha kipihente magát.
2017. máj. 12. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!