Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt illik? Lehet egyáltalán...

Ezt illik? Lehet egyáltalán ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
A kutyámmal szeretnénk menni kutyasuliba, ki is néztem egyet Zalaegerszegen. Felhívhatom őket most, ha csak nyári-szünetben lenne aktuális? Egyéni foglalkozásra szeretnénk menni. És baj ha én vagyok igazából a gazdája, ezért én szeretnék igazából ott lenni? Csak 13 vagyok.
2017. máj. 12. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs már olyan messze az a nyári szünet, hívd csak fel őket.

Legalább megismered a feltételeket, hogy a szüleid is képben legyenek az odajutással és az anyagi részével.

2017. máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Én fizetem, az én kutyám. :)
2017. máj. 12. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is 13 vagyok és nyáron én is szeretném vinni a kutyámat kutyasuliba. Apám haverjáé a kutyasuli.


Szerintem (ha csak nem vicsorgó,harapós,agresszív vagy kezelhetetlen kutyáról van szó) egy közepes vagy kis termetű (26 kg alatt: border collie, terrierek, spánielek, tacskók, vizslák, Beagle, kisebb juhász-és pásztorkutyák, bulldogok, spitzek, és a többi...) kutyáról van szó, akkor nevelői (egyik szülőd) hozzájárulása mellett simán te is taníthatod.


Viszont egy nagytermetű vagy (nagyobb) közepes testű kutyát (26 kg felett: nagyobb vérebek, akiták, masztiffek, káj, cane corso, argentin dog, német dog, nagyobb pásztor- és juhászkutyák, Dobermann, Rotweiler, hegyikutyák, nagyobb kopók ) nem biztos, hogy jó ötlet neked nevelni. Bár közöttük is vannak hatalmas "mackók" is, akik könnyen taníthatóak.


Azt sajnos nem tudom, hogy illik-e 1-2 hónappal előbb szólni.


Remélem segítettem! 🙂

2017. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Összesen 5kg. Azért lenne szükséges kutyasuli mert süket és nem tudom behivni, és egy kicsit szocializálni kellene, de nem agresszív se semmi.
2017. máj. 12. 19:41
 5/6 anonim ***** válasza:
11 éves voltam, amikor elkezdtem kutyasuliba járni a kutyámmal. Ez 8 éve volt és már akkor sem volt kérdés az oktatóknak, hogy mehetek-e vele a foglalkozásokra. 13 évesen csak kidobtak a kocsiból a kutyákkal és egy óra múlva visszajöttek értem. :D
2017. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, akkor megnyugodtam:)
2017. máj. 12. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!