Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány mm-enként kell (ene)...

Hány mm-enként kell (ene) összevarrni a kutya műtéti sebét?

Figyelt kérdés
A seb a fején van, nekem nagyon ritkának tűnt első látásra (főleg, hogy a fején van, ahol ráncolódik.), és most másodjára nagyon felszakadt.

2017. máj. 13. 00:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem ezt a kèrdést? Mi az hogy ritkànak tűnik első làtásra egy seb?
2017. máj. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Első: nem a seb ritka,hanem az öltèsek nem szorosan követik egymást.

Kérdező: ha állatorvos csinálta,akkor remélhetőleg!!! Reméljük ért hozzá és tudja,hogy mit miért csinált.

2017. máj. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mitől szakadt fel a seb? Hozzáfér a kutya?
2017. máj. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ahogy ráncosodik a feje és vissza kinyúlik felszakadt. Nem tudom, kérdezz meg egy m@sik dokit.
2017. máj. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy lét rétegben varrta? Az alsó réteg bőrön belül megy és te már csak a másodikat látod? Ebben az esetben ez nem baj, de ha nem tudod biztosan akkor mutatsd meg másik dokinak
2017. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*két rétegben
2017. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A második mondat az első kérdésből adódóan "született". Bocsi, ha nem sikerült egyértelműen. De azt gondolhattad, hogy nem a seb ritka.
2017. máj. 14. 00:58
 8/11 A kérdező kommentje:
2/7. Direkt a "legjobb" állatorvoshoz vittük, állítólag a legjobban felszerelt műtője van. De mint kiderült, nem az az orvos végezte a műtétet, akinek a nevén fut az állatkórház.
2017. máj. 14. 01:02
 9/11 A kérdező kommentje:

Hármasnak:)

Nem fér hozzá, ezért is vagyok megijedve. Gallér van rajta, de ennek ellenére érheti ütés a sebet, de szerintem ha jól van összevarrva, és a seb ki lett fertőtlenítve ennek nem kellene problémát okoznia. Azt is tudom, hogy mégis előfordul ilyen. De nekem nagyon gyanús a kb. 1,5 cm -enkénti varrás.(Embereknél kb. 3 mm.!)

2017. máj. 14. 01:08
 10/11 A kérdező kommentje:

5-ösnek.

Két rétegben van varrva, de az alsót nem látjuk. De nagyon bízom benne, hogy az sértetlen. Még öt napot kell várnunk, és kék sprével kell fújnunk a sebet úgy, hogy álljon benne a lé. Eléggé félelmetes...

2017. máj. 15. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!