Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kéne kutyát választanom?

Hogyan kéne kutyát választanom?

Figyelt kérdés
nem fajtára gondolok hanem konkrét egyedre. egy aktív, nem félős viszont megadó típusú ebet szeretnék választani, mikre figyeljek oda hogy ne nyúljak mellé? ha egy érdeklődő, félelmet alig mutató kutyát választok az biztosan domináns lesz?

2017. máj. 13. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem biztos. Sok mindent meg kell rajta figyelni, de most nem írom le mert fáradt vagyok, viszont ajánlom a Kiskutyák titkos nyelve című könyvet abba az ilyenekre nagyon részletesen kitérnek és egy Libriben könnyen beszerezhető.

Ha nem felejtem el és nem tudod megvenni a könyvet (bár én nagyon ajánlom), akkor majd leírom.:)

2017. máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, majd utána nézek. amúgy nem konkrétan kölyök kutyákra gondoltam. bármely korosztály
2017. máj. 13. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
A tenyésztő a teszt és viselkedés alapján segíteni tud
2017. máj. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tenyésztőtől lesz, azt hittem hogy ezt nem kell külön kohangsúlyoznom ha már idősebb kutyára gondolok.
2017. máj. 13. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!