Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennyitől lesz baja? :/

Ennyitől lesz baja? :/

Figyelt kérdés

Kimentem a kertbe ránézni a kutyámra,mert valamit nagyon keresett a kert végében.A kezemben volt egy keksz és mikor odajött hozzám,akkor kikapta a kezemből és elvitte.Nem ette meg csak megnyalta és a szájába vette.Szóval nem evett belőle.

A keksz édesítőszeres volt :/


Lesz baja tőle,ha csak megnyalta ?



2017. máj. 14. 13:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem, és kukoricát se adjatok neki!! pár szemtől nem lesz bajuk de a szőlő is elég veszélyesnek számít...!
2017. máj. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem!

Egy nagyobb testű kutyát is meg tud ölni egy tábla étcsoki. Veszélyes dolgok ezek, egyáltalán nem kutyának valók.

Igen, tudom, hogy koldulnak amikor eszünk, de ne adjunk nekik ilyen emberi kajákat. Sokan pl a gyümölcsös joghurtot, pudingot stb is odaadják neki.Ne tegyétek, nem jó neki, ha nem is öli meg, de káros.

2017. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nyírfacukor, csoki, szőlő, kukorica, joghurt, puding. Tehát ezeket semmiképpen se adjunk a kutyának. Én, mint hozzá nem értő, ezekről még nem is nagyon hallottam, egyedül a csokit hallottam, hogy azt ne adjunk nekik.
2017. máj. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Natúr joghurtot lehet nekik adni, csak jót tesz a bélflórának! Kukoricát is lehet főve, semmi baja nem lesz tőle, max hátul kijön ahogy bement...
2017. máj. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!