Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lesz bajom még ennyitől?

Lesz bajom még ennyitől?

Figyelt kérdés

Bevettem 4db 0.5-ös frontint úgy hogy alapból nem kéne szednem tehát nincs felírva, nyáron kb két hétig rendszeresen szedtem most megint elkezdtem csak már nem 0.25ösből. Olyanérzés mintha kicsit be lennék rúgva szóval kb. annyira tompít, ha beveszek még kettőt mi történik? Lesz bajom?

Rossz kedvem van és egy kicsit akarom ütni magam.


2016. szept. 23. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod,de a rossz kedved sem fog elmúlni. Inkább fog magas és feküdj le aludni.
2016. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy kérdéssel válaszolnék a kérdésedre, te normális vagy amúgy?

Gondolom 14-15 évesnél nem lehetsz több.

Először is örülj annak, hogy nem kell orvosi utasításra ilyet szedned!Ismerek olyat, akinek napi szinten szükséges.

Csinálj olyan dolgokat, amik felvidítanak!

Találkozz a barátaiddal, menj ki a szabadba, sportolj, tölts időt a szeretteiddel, háziállatoddal, ha van! Annyi jó dolgot lehet csinálni, hidd el nekem, naponta foglalkozom ezzel!

Használt ki az időd, ameddig csak lehet!

2016. szept. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát pedig 20 vagyok, nem érdekel hogy gyerekes amit csinálok. Nincs itthon alkohol meg semmi egyéb. Van olyan, amikor az ember nem bírja elviselni önmagát.
2016. szept. 23. 21:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ilyennek nem szabadna lennie(mármint annak,hogy az ember nem tudja elviselni saját magát)! Ha van,akkor a saját érdekedben menj el pszichológushoz! Ezt nem vádaskodásból,lenézésből mondom,hanem segíteni akarok Neked!
2016. szept. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!