Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Darling kutyatápba van szinezé...

Darling kutyatápba van szinezék? Inkább Bruno-t vegyek? Az egyszinü.

Figyelt kérdés
Lehet baja a Darling tól? Eddig azt ette meg virslit tésztával. Most 11 éves. Mire váltsak? A tesiböl szoktam vásárolni és most néztem másikat és van a Bruno vagy a Reno tápok nem szinesek. Akkor az jobb? Egyáltalán van értelme az aggodalmamnak?

2017. máj. 14. 16:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok. A kérdező vagyok. Tegnap este, 15 és fél évesen itthagyott a kutyám.

Amikor ezt a kérdést kiírtam 4 éve, először a Pedigree-re váltottam, de nem akarta megenni, végül megpróbáltam egy zsák Brit Premiummal, de 3 hétig hasmenése volt tőle és nem javult, szóval visszatértem a Darlingra, amit 11 évig evett és a virslit leváltottam Pedigree marhahús konzervre a rizshez.

Mivel eléggé lelkifurdalásom volt, elvittem vérvételre, ahol kiderült, hogy semmi baja, máj, vese, minden szuperál, de mivel idős volt már, ezért a doktor úr írt neki egy multivitamint(lavet). Azt szedte kétnaponta egyet.

Aztán ment minden tovább, ahogy eddig. Tegnap este még sétáltunk másfél órát és aztán elaludt és nem kelt fel többé.

Németjuhász-labrador keverék volt, koromfekete, 30 kiló körüli, ivaros kan: Anton♥️

2021. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia, én csak most találtam rá a kérdésedre, mert valami után nézelődtem az oldalon. Szép kort megélt, és szerintem a legszebben, álmában távozott az örök vadászmezőkre, nem szenvedett.

Biztos boldog volt hogy szeretted őt. Részvétem.

Remélem... ha egyszer nálunk is eljön ez a nagyon szomorú pillanat, az én kutyusom is álmában, szenvedés és fájdalom nélkül megy majd előre... és amikor rám kerül majd a sor és újra találkozhatunk éppolyan boldogan, farokcsóválva ugrándozik elém, mint most, életében.

2021. szept. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!