Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mért tesznek az olcsóbb...

Mért tesznek az olcsóbb tápokba ételfestéket?

Figyelt kérdés
?

2015. dec. 8. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert így szép színes, és a tudatlan vásárlóknak jobban tetszik, könnyebb eladni.
2015. dec. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Na ja,pedig színező anyag nélkül jobb lenne.
2015. dec. 8. 14:47
 3/12 anonim ***** válasza:

Mert olcsóbb,és könnyebben eladható.

Akarod tudni,miből van? Szívesen leírom,ha érdekel.

2015. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A komoly tápokba nem tesznek , a gagyiba kell a reklám hatása miatt . Betiltanám , azok olcsó hulladékok , a mérgező humán dolgokat se engedélyezném .
2015. dec. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Uzlet. Az emberi taplaleknal is ezt csinaljak. Peldaul a tenyesztett lazac husa szurke, megis mindegyik ceg megfesti rozsaszinre vagy narancsra, hogy kulsore hasonlitson a vad lazachoz.
2015. dec. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért, mert így sokkal változatosabbnak és gusztusosabbnak tűnik az emberek számára, szívesebben veszik meg. Üzleti fogás, az lényegtelen, hogy az állatnak káros.

Pl. egy nyúltápban ha narancssárgát látsz, répára gondolsz, ha zöldet, akkor növényekre. Pedig nem ezekből készült.

Nem csak az olcsókba raknak, hanem rengeteg minőségibe is. Pl. Versele-Laga az egyik legjobb nyúltáp, mégis sok fajtájába van színezőanyag.

Viszont a tápokkal a színezőanyag a legkisebb gond. Amellett, hogy tele van más kémiai anyagokkal is (tömegnövelőszer, ízfokozó, vitaminpótlók stb.) azt sem tudod, miből készül, mert nem írják rá. Annyit írnak, hogy mondjuk növényi melléktermékek - ez mindenféle hulladékot jelent, akár még ürüléket is. Persze az összes többi összetevő is borzalmas, ha te azt tudnád..

És mindamellett, hogy az összetételük szörnyű, a legtöbb állatnak nagyon káros a formája is, mivel morzsálódik és megduzzad.

Egészséges táp nem létezik, legfeljebb olyan, ami kevésbé károsít, de károsít.

2015. dec. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

egyet èrtek.èn minden fórumon le vagyok sajnálva,meg rossz gazdi vagyok,mert nem adok a cicáimnak konzervet ès tápot. persze nèha kap száraztápot,de kb heti egyszer kaja mellè.

hiszen èn se csipszen èlek meg pizzán,igyekszem a cicáknak is természetes dolgokat adni,amiket pl a természetben is megtalálnak,meg ami kell a szervezetènek.

de igen,mindig én vagyok a hülye mert fűszerezetlen húst adok neki konzerv helyett.amibe ki tudja mi van..

2015. dec. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7: Beszólnak neked, mert hússal etesz egy ragadozót? Hoppá. Bezzeg a gabonás táp az remek nekik...

Én ugyan azt adok az ideszokott félvad ciccnek, mert nagyon szegény vagyok és szereti azt is, húst pedig magamnak sem szoktam venni, de azért elég sok rágcsálót és madarat fog magának ahhoz, hogy ne aggódjak miatta :D Na az a normális étel egy macskának, nem a tápok. Ragadozó az istenadta.

2015. dec. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én az emagon rendeltem egy zsák 10kg-os tápot amire az volt írva hogy teljes értékű,meg hogy prémium minőségű táp.erre kaptam egy szivárvány színekben úszó izét!! Felhívtam a céget hogy megtévesztetnek érzem magam.Erre azt mondták hogy ők sem látnak bele. De mivel felbontottam már nem vihetem vissza.Dühös vagyok mert ezt most kidobhatom ,10kg táp megy a levesbe.Én is ott tartok hogy inkább főzök a cicáimnak. Jobban mondva háztájit kapnak a többit kéntelenek hozzá fogni.mert most nincs több pénzem tápra.......
2015. dec. 8. 21:14
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért nem adod a tápot a legközelebbi állatvédő szervezetnek,vagy állatokat mentő magánszemélynek?

Segítenél vele.

2015. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!