Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire hullajtja a szőrét...

Mennyire hullajtja a szőrét egy angol bulldog?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem ezt a fajtát és nem sokára készülök vásárolni magamnak,ezért érdekelne olyan emberek tapasztalata akiknek ilyen fajta kutyája van,hogy mennyire erősen vedlenek?Lakásban lesz tartva ezért nem mindegy nem kényelmi okokból,hanem más egyéb okból amibe nem szeretnék belemenni.Köszönöm előre is az értelmes és hasznos válaszokat.

#bulldog #szőrhullás #kutya szőrápolás
2017. máj. 15. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt, sajnos nem rég kellett őt elaltatni. A szőrével nem volt gondom soha, tavasszal meg ősszel kissé intenzívebben hullatta, olyankor napi egyszer felporszívoztam és viszlát.
2017. máj. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
# 1 Részvétem a kutyusod miatt,nagyon hozzá nőnek az emberhez :( Mennyi idős volt a kutyusod?
2017. máj. 15. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom max 9 éves volt. Egy bulldogtól több csoda lenne. Egyébként én nem a szőrhullás miatt aggódnék. Az a legkisebb baj a fajtával. Sajnálom, hogy bárki is vesz ilyen kutyát. Ezzel csak pozitív visszajelzést kap a tenyésztő, hogy ilyen E.T. pofájú, kutyának alig nevezhető lényre van igény. Ha valaki tényleg szereti a bull típusú kutyákat, az nem vesz ilyet tiltakozásul és követeli vissza a bulldog normális kinézetét, amilyen régen volt.
2017. máj. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, köszönöm szépen. 10,5 éves volt, de egyébként nem volt gond az egészségével soha.
2017. máj. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
# 3 Tudom,hogy elég érzékeny fajta és ,hogy minden fajtát jó helyről kell venni de ezt különösen.Egyébként én nem a sokak által retardáltnak tartott küllemükbe szerettem bele sok évvel ezelőtt hanem a jellemükbe,egyéniségükbe mert egy kedves barátomon keresztül volt szerencsém megismerni a fajtát.Jelenlegi életformámhoz és életkörülményeimhez ez a legideálisabb fajta minden szempontból.
2017. máj. 16. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!