Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kezdjem újra a tanítást?

Hogyan kezdjem újra a tanítást?

Figyelt kérdés
Mikor kicsi volt a kutya, megtanítottam az alap parancsokra, de sajnos már egy éve nem tanítgattam mert se én se ő nem igényelte nagyon. Viszont nem szeretném ha teljesen kikopna. Újra kezdjem az elejéről vagy hogyan?

2017. máj. 17. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A legfontosabb parancsok (gyere ide, leül, ott marad, nem szabad stb.) folyamatosan felmerülnek, azokat nem tudja elfelejteni a kutya. Ha pacsiadást és hasonlókat is tanítottál neki, azokat simán elfelejtheti, ha egyáltalán nem csináltátok, bár az ilyesmi inkább szórakozás, amúgy teljesen felesleges. Ha akarod, megtaníthatod újra, de valószínű, hogy kezdheted elölről.
2017. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kioktatni akarlak, sem bántani, de ha megtanítottál neki pár parancsot, akkor miért olyan nehéz/megterhelő naponta vagy hetente eljátszani vele? Csak pár perc lett az egész, és nem felejtette volna el. Az pedig, hogy nem igényelte, honnan vetted? Talán mondta? Biztosan nem felejtette el teljesen, próbáld elkezdeni újra, aztán ha úgy látod, akkor tanítsd meg neki megint. Soha nem késő, felnőtt korukban is nagyon jól taníthatóak.
2017. máj. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*pár perc lett volna
2017. máj. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nem kérdeztem meg erről:D de nagyon lusta (bulldog) és nem is egy észkombájn.. Ritkán megyünk messzire ezért igazából még az alap parancsok se nagyon kellettek max a gyere ide. Szóval ezért. Köszönöm a tanácsokat, nekilátok újra!
2017. máj. 17. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Értem, akkor sok sikert hozzá! :)
2017. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!