Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Már nem bírom! 9 hónapos...

Már nem bírom! 9 hónapos mopszom a sok sétáltatás ellenére most, hogy tüzel, mindent összepisil!?

Figyelt kérdés
a 9 hónapos mopszom tüzel. A tüzelés előtt már majdnem teljesen szobatiszta volt. Mióta elkezdett tüzelni, azóta gyakorlatilag folyamatosan pisil. 5-10 percenként össze-vissza pisil a lakásba. Nem sokat, legtöbbször csak kis cseppeket, de pisil. Nem tudok vele mit csinálni. egész nap sétálunk, de akkor is ahogy felmegyünk újra kezdi. Már az egész lakásban áll a víz, ahogy mosok folyamatosan fel utána! Segítseket, mit csináljak?
2010. máj. 16. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ivartalaníttasd
2010. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, ivartalanítsd. Nagyon sok problémát megoldasz vele. Vagy kutyapelenka? Már rengeteg helyen lehet kapni. Tüzelőbugyik is vannak, bár nem hiszem, hogy az a sok pisit is felfogná, én biztos nem adnék olyat a kutyámra. Érdemes tényleg beruházni egy ivartalanításra!
2010. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A mi kutyink most fejezte be a tüzelést 8 hónapos. Ő csak séta közben csinálta ezt,hogy 2 percenként leállt pisilni,itthon nem.Tüzelés után elmúlik,gondolom csak jelölés ez náluk.
2010. máj. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jelöl a drága. Vagy ivartalanítsd, vagy bízzál benne, később alább hagy a jelölési készsége.
2010. máj. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oks. Köszi. Amint lehet, ivartalanítom. Addig meg várom, hogy befejezze. Sokáig tart?:)
2010. máj. 16. 22:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Összesen kb. 2,5-3 hét a tüzelés !

Az én Francia bulldogom 2 hét alatt szombatiszta lett, a másik 3 kutyámmal együtt ! Nem értem a tied 9 hónapos koráig miért csak "majdnem" ? Mikor lent pisil , azonnal megdicsérni, jutifalatot adni neki !

Jól döntöttél , ivartalaníttasad mielőbb :) Üdv.

2010. máj. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kérj most időpontot ivartalanításra, tüzelés után 2 héttel már megcsinálják :)
2010. máj. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is fura, h egy 9 hónapos kutya nem teljesen szobatiszta! Az én szukám is sokat pisil tüzeléskor, de 3-4 hónapos kora óta soha sem bent!! Nem lehet, h valami más baj van?? Úgy tudom a kutyáknál is vannak vizelettartási problémák!! Lehet, h hülyeség, de talán nem ártana megnézetni egy dokival. De az ivartalanítás tényleg nem árt!!!
2010. máj. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát egyszerűen nem tudok vele mit csinálni. Sajnos elég rendszertelenülk tudom lehordani, de napi 4-5-szuör lemegyünk. Tüzelés előtt már elég jól álltunk. most mintha megint dedós lenne:( Valószínűleg ezt is átbeszélem a dokival!
2010. máj. 17. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!