Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jófogáson láttam Yorkshire...

Jófogáson láttam Yorkshire terrier hirdetést, ezen eltudtok igazodni?

Figyelt kérdés

Kennel névvel hirdet 45ezer ftért darabját a kicsiknek,De 6 hetesek!

Tk nélkül oltás s féreghajtással szamlaval adja a kicsiket!

Mindig vannak nála kis Yorki mert kb havonta tesz fel új kicsiket!

Egy másik az is kennel névvel rendelkezik,rendelkezik már 80ért ad egy kicsit 6 hetesen tk nélkül!

Most akkor kennel névvel rendelkező szaporítok?

Egy laikus nem tudja eldönteni!


2017. máj. 25. 07:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"Kutyusaink megtekinthetők Facebookon"


Én megmondanám, hogy nem kutyákat akarok nézegetni, azt az Illatos úton is megtehetem, mutogassa nekem a törzskönyveket. A szülőkét, meg a kicsiét, amit megveszek...


Rákerestem:

[link]

Bár ne tettem volna. Úgy árulja a macskákat meg kutyákat, mint más a használt ruhát. Szörnyű. És mindezt nyilvánosan, arccal, névvel...

2017. máj. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

41/2010. (II. 26.) Korm. rendelet a kedvtelésből tartott állatok tartásáról és forgalmazásáról


14. § (15) Az eb, macska és görény kölyköket nyolchetes korukig anyjukkal kell tartani.


Azt hiszem ez minden kérdésre választ ad. Ha lenne egy "tökös" ügyvéd aki bevállalja, hogy ráhúzza az állatkínzást az jó lenne végre, én sajnos nem vagyok ügyvéd.

2017. máj. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként oltári aranyos kiskutya, csak sajnos az egészsége egy időzített bomba. :( Ajándék fürdetés!? Ilyen pici kutyust nem lehet fürdetni! Vagy vigyék vissza EZEKHEZ hogy megfürdessék? Ez röhej.
2017. máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Igen ő az!

De van olyan is akinek tényleg van kennel neve stb. 150től kezdődik nála ég kicsi!

Facen osztja az észt a yorkis oldalon,jofogason meg extra mininek árulja a kutyáit!

Nem merek már venni senkitől kutyát!volt egy kenneles tenyeszto nála voltam is,csak volt egy fura szokása es nem vettem meg a kutyustn

Az egyik dijnyertes kanját rárakta annak a lányára és azt mondta erre engedélyt kapott ahol tkezik a kicsiket!

2017. máj. 25. 12:58
 15/20 anonim ***** válasza:
Ilyenre nagy ritkán tényleg adnak engedélyt, ha hozzáértő csinálja és nem viszi túlzásba, akkor teljesen elfogadható eszköze a tenyésztésnek, nem ártalmas. Viszont tényleg nagyon kevés a jó yorki kennel. Fajtamentőkőn még nem gondolkodtál el?
2017. máj. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Amit a végen említettél azt vonaltenéysztésnek hívják. Komoly szakértelem kell hozzá és fokozott vizsgálat de lehetséges.
2017. máj. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ezárt nézünk külföldön kutyát. Igaz ott is van rizikó, de azt a kennelt amit néztünk alaposan körbe jártuk, és még a legelején küldött a szülőkről származási lapot, megjelelölve, hogy honnan van a szuka, és honnan lesz a kan aki befedezi, írtunk mindkét tenyésztőnek ott elmondtak egy csomó mindent, így a szuka testévreiről is tudtunk. Meg tudtuk nézni a közvetlen rokonság összes eredményét, elmentünk kiállításra ahol láttuk a szuka testvérét is (az egy másik tenyésztőhöz került) stb. Igaz jóval drágább lesz a kicsi mint itthon (és nem Yorki). De úgy megvolt a lehetőség mindennek utána járni. Most várjuk, hogy meglegyen az alom.
2017. máj. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért,de olyan fura hogy az apja lánya...

Tudom hogy nem ugy mukodik mint az embereknel,de akkor is! :)

De nézegettem és beszéltem is fajtamentőkkel,sajnos ahogy meghallják hogy pici gyerekeim vannak nem kaphatok kutyát!

2017. máj. 25. 13:26
 19/20 anonim ***** válasza:
Hasonlóan veszélyes lehet ha apja-lánya (beltenyészetnek hívják), rizikóval jár.
2017. máj. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én küldök párat az, ha érdekel
2017. máj. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!