Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen idős kortól lehet...

Szívesensegítek0137 kérdése:

Milyen idős kortól lehet elvinni egy kutyust sétálni? (Bichon havanese)

Figyelt kérdés

2017. máj. 25. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már megkapta minden oltását.
2017. máj. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már 2 hónapos korában levittem a parkba, amikor elhoztuk,bár nagy séta nem volt, csak a szobatisztaság miatt... Még egy stafihoz is odaengedtem mert tudtam hogy neki minde oltása megvan. Én úgy gondolom le lehet vinni egy kis időre hogy szokja az ingereket, csak olyan kutyához engedd ami be van oltva... Az enyémnek sem lett semmi baja.
2017. máj. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Neked kell eldöntened, hogy mennyi kockázatot vállalsz.

A legbiztonságosabb az, ha az oltási program végéig csak eü sétára viszed le olyan helyre, ahol más kutyához nem tud odamenni és más kutya ürülékékhez nem fér hozzá.

Más oldalról a korai szocializáció is nagyon fontos, és a legtöbb kutyaovi is megelégszik azzal, ha a két parvo és a két kombinált oltás megvan, tehát elég általános nézet, hogy a 4. oltás után már viheted.

2017. máj. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!