Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Altatásban meghalt a kutyám?...

Altatásban meghalt a kutyám? Havanese 7 éves

Figyelt kérdés

Tavaly Decemberben volt egy ivartalanítása, akkor minden jól ment nem volt semmi gond. Most volt pedig egy gátsérve amit ma műtöttek, és meghalt az orvos azt mondta h mar csak 10 perc volt a műtétből.

Egyszerüen nem fogom fel. Világlegvidámabb kutyája volt. Mindig pörgött tele volt élettel. Lehetséges h az orvos sok altatót adott neki?


2017. márc. 28. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

És ez az, ami miatt az orvosok amennyire csak lehet, kerülik az altatást. Sajnos mindig benne van a pakliban, hogy nem biztos, hogy felébred, pláne, ha már idősebb.


Részvétem a kutyus miatt! :(

2017. márc. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Nemtudom elhinni, hogy nincs itt velem.

2017. márc. 28. 16:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Részvételétem! :(


Lehet hogy elszámolta az orvos,benne van a pakliban... Vénásan altatta? Sok orvos csak gázos altatást vállal,pont azért mert vénás altatás során nagyobb a hibák,halál esetek esélye

2017. márc. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Nemtudom elhinni, hogy nincs itt velem.

2017. márc. 28. 16:24
 5/11 A kérdező kommentje:

Vénásan altatta el.

Multkor is.

2017. márc. 28. 16:26
 6/11 A kérdező kommentje:
Elnézést gázosan altatták.
2017. márc. 28. 16:31
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Részvétem, nagyon sajnálom :((


Kellene boncolást kérni ha gondolod, akkor kiderül a halál oka. Hihetetlen, hogy ilyen előfordul, bár tudom ELVILEG lehetséges, de gyakorlatban... szörnyű..... :((

2017. márc. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem 🙁 ez a gazdik nagy parája. Ezért nagyon en is csak gazosan átlátni de mint látjuk itt is vannak tragédiák 🙁 én nagyon sajnálom.
2017. márc. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi most készülünk ivartalanítani tavasszal,miénk is hava és 6 lesz nyáron.


Most kicsit parázok :(


Sajnálom a kutyusod,ez borzasztó lehet :(

2017. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon sajnálom, részvétem. :(

Sajnos minden altatásban végzett beavatkozásnál benne van ez a pakliban. De nem csak kutyák esetében, hanem embereknél is.

2017. márc. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!