Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen közepes méretü kutyákal...

Milyen közepes méretü kutyákal lehet hosszut turázni, kirándulni?

Figyelt kérdés
Milyen sportos energikus kutyát javasolnátok gondoltam a rövidszörü foxira de nem tudom hogy elég extém energikus e,legyetek szivesek olyan kutyákat irni ami nagyon energikus jol birja a tényleg hosszu sétákat.

#kutya #foxterrier #spániel #extrém #turázás #kirándulász #energikus kutyafajták #simaszőrüfoxi #közepes méretü kutyák
2017. máj. 27. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Foxi, person rassel, snauzer, westie, sheltie,
2017. máj. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy számodra még a közepe méret kategóriába tartozik-e, de én a vizslaféléket ajánlom.
2017. máj. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
2%
A korcsokat. A tenyesztetteknek tul sz.r a genallomanyuk.
2017. máj. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mudi, pumi. De csak túrához ne akarj extrém energikus kutyát, mert annak nem lesz elég a sima séta.
2017. máj. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én nem simán sétálni szoktam, hanem amikor a bátyám kutyáját elvitem akkor én mentem réten,mezön,meg egy kisebb erdön, szerintetek egy husky birna ekkora utat? Vagy kifáradna?
2017. máj. 28. 07:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy huskynak ez semmi, sőt, minden egészséges kutya bírni fogja ezt. Tényleg ne akarj extrém mozgásigényű kutyát, mert a te életmódodhoz sok is lehet
2017. máj. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A huskyt eredetileg arra tenyésztették, hogy egy teljes napon át terheket húzzon. Kicsit alábecsülöd, hogy mit bír egy kutya és mit jelent az extrém mozgásigény.
2017. máj. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"A korcsokat. A tenyesztetteknek tul sz.r a genallomanyuk."

Gratulálok ehhez a színvonalas mondathoz.

Nekünk közép uszkár és cavalier spániel van. Mindkettő szuperül bírja a túrázást, kirándulást, lakásban pedig úrihölgyek. De jó lehet a vizsla, cocker spániel, labrador is.

2017. máj. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az extrém mozgásigényűnek egy ilyen túra semmi, őket agyilag is le kell fárasztani.

A túrákat minden egészséges kutya bírja, kivéve a nyomott orrúakat. Szerintem neked megfelel egy közepes és nagy közötti mozgásigényű is, például egy cocker spániel, de ha husky méretűben gondolkozol, akkor egy golden vagy egy labrador is hálás lenne ekkora sétákért, esetleg egy német juhász, de ennél a fajtánál a csípő a problémás. És azzal is számolnod kell, hogy ezeknek a nagy mozgásigényű kutyáknak szellemi fárasztás is szükséges.

A husky nem, az ennyivel nem elégszik meg.

2017. máj. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jack russell, az egy energiabomba 💣
2017. máj. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!