Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajta hajlamos durván...

Melyik fajta hajlamos durván játszani vagy kötekedni más kutyákkal?

Figyelt kérdés
8 kg-s, tündéri természetű kutyám mellé szeretnék társat. Ezeket kizárnám.
2017. jún. 1. 16:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Ausztrál juhász kutyáról tudom, hogy sajátos játék stílusa van, amit nem sok fajta tolerál. Illetve egy ismerős törpe snacija folyton szekállja a kutyámat és más kutyákat.
2017. jún. 1. 16:49
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Amelyik nincs kellően szocializálva és megnevelve.
2017. jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Bull típusú terrierek, bulldogok. Legalábbis én személyesen ezekből ismerek "bevadulós" egyedeket.
2017. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bull típus, roti, argentin dog. Ilyen kutyáim vannak, és a szomszéd mindig fenyegetőzik, hogy kihívja ránk a rendőrséget, mert "kutyaharcot" tartok. Szegény 80 éves nénike nem érti, bár tény, hogy úgy néznek ki, mint akik tényleg ölik egymást. Illetve még azt tudom mondani, hogy nem szerencsés kisebb testűt naggyal tartani, mármint csak azért, mert sokszor nem tudnak egymással kellőképpen játszani.
2017. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Terrierek, roti, dobermann például.
2017. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most lehet lepontozni, meg lehülyézni, de a labradoroknak is sajátos játékstílusuk van. Valahol olvastam, hogy nem sok kutya tűri a labradorok rámenős játékát. Unokatestvéremék labradorja is ilyen, elég durván játszik, ellenben az anyja a világ legnyugodtabb kutyája. Persze vannak kivételek. Én, ha szabad megjegyeznem, amúgy is valami kistermetűt ajánlanék egy 8 kg-os kutya mellé.
2017. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit. Sőt, én szerintem se dán dog való mellé. Csak kíváncsiságból, tudja valaki hogy játszik egy vizsla ? Állítólag nagyon szeleburdi.
2017. jún. 1. 23:05
 8/9 anonim ***** válasza:

A vizslák nagyon hevesek, a velük azonos habitusú kutyákkal jól kijönnek, a többinek egyszerűen túl sok.


Javasolnám a csivavát, bichonokat és törpe uszkárt. :)

2017. jún. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindegyik fajta hajlamos erre. Itt ne a fajtát,hanem az egyedet nézd. Emellett persze a nevelés is sokat fog számítani.
2017. jún. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!