Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Beagle megfogja a rókát,...

A Beagle megfogja a rókát, egeret?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy beagle kiskutyát és nálunk elég gyakoriak az egerek , meg a rókák és pl. Ha meglátna egy egeret vagy rókát mit csinálna?(tudom , hogy vadászkutya , de egyedűl egy nagyobb rókával nem hiszem , hogy elbánna egy 30 cm-es kutya)

2017. jún. 1. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Ki tudja...

A kutya személyiségétől függ.

De ha ennyi állat van felétek és nincs rendesen megcsinálva a kerítés(nincs lebetonozva stb)és kinti kutyát akarsz,akkor a beagle a legrosszabb választás.

Nekem is az van pontosan tudom.

Kint egyedül unatkozni fog bármit csinálsz és elkezdi szórakoztatni magát,nagy szabaduló művész,nincs olyan kerítés,ami megfogná és ha egyszer bekattan neki valami,akkor megy.

Ráadásul falkakutya,rettentően igényli,hogy mindig legyen vele valaki.

A szőre se télre való,túl vékony,nem a magyar telekre lett tervezve a kutya...

Első kutyának meg főleg nem ajánlom,nagyon erős,határozott gazdi kell hozzá..

2017. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Adom az elso valaszt. Nekem is beaglem van, de akkor a legcukibbak mikor masnak van. Szeretik a gyerekeket meg az embereket, de a mienk is szeret szokni, kiskoraban papucsot, viragot szinte mindent tonkre tett. Apam ha talal egy egeret odaadja neki, de en nem orulok, mert nem egy macska.
2017. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kerítésünk megfelelő lenne (a róka simán beszökik, de a kutya kizárt ,hogy nem ) és kinti benti kutya lenne.
2017. jún. 1. 19:38
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, és nem első kutya lenne
2017. jún. 1. 19:40
 5/7 anonim ***** válasza:
A beagle sem alkatánál, sem a tenyészvonalától fogva nem kotorékeb, sem a rókát, sem az egeret nem fogja meg.
2017. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyenre inkább kistestű terrierek sorrendben: jagd,patterdale,jack russell,foxterrier. Utolsó kettő való "átlagembernek".
2017. jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A rókát nem tudom , de az egeret szerintem megfogná. Legalább is a miénk megfogja .
2017. jún. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!