Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a yorki kutya...

Szerintetek a yorki kutya megfogja az egeret? (nagy méretű yorki)

Figyelt kérdés
Spajzunkban van egy egér és semmilyen csalétket nem hajlandó megenni, nem használ a ragasztós egérfogó sem. Macskám sajnos nincs hohy azt "küldeném" az egér nyomára.
2010. júl. 2. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat az enyem minden allattal meretre valo tekintet nelkul jatszani akar :D

Az egeret se bantana, csak azert akarja "megfogni" a telken mert jatszana vele.


Amugy a regen tenyesztett goliat meretet nem tenyesztik ha arra gondolsz, amivel anno vaddisznot hajtottak.

amik nagy Yorkik vannak otthon az az eltapolas kovetkezteben kialakult merethiba.

2010. júl. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen szerintem megfogja. Ha jól tudom régen patkányfogásra használták bányászok és földművesek is. :)
2010. júl. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdekes dolog 1 szem egérért egy 100ezres kutyát venni :D.

A mai társasági kutyáknak tenyésztett yorkie-kban már jóval kisebb az erre való ösztön, nehéz olyat találni, ami jó eséllyel patkányozik, egerezik.

Vannak más ilyen típusú kutyák is ám.

2010. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már van ilyen kutyám, nem az egér miatt venném:). Az egyik ismerősom mondta hogy próbáljam meg a kutyával megfogatni az egeret, de én féltem a kutyámat, és nem nagyon merném összeengedni őket:). Csak az idegesít hogy az egeret sem tudom megfogni, akármilyen csalétket rakok le:(. Ja és irtózom az egerektől úgyhogy jó lenne hamar megszabadulni tőle.
2010. júl. 3. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!