Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik szamojéd kenneltől...

Melyik szamojéd kenneltől lenne érdemes az új kutyust megvenni?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy melyik kenneltől lenne érdemes venni, esetleg melyiket kerüljem. Kíváncsi vagyok még a kutyusok egészségére és az árakra is. Ezeket a kenneleket találtam: [link]


Előre is köszi a véleményeket és tanácsokat!



2017. jún. 2. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Moonlight Melody kennelt nyugodt szívvel merem ajánlani. Karácsony Petra nagyon sokat tesz az egész szánhúzó kutyás közösségért, a kutyái gyönyörűek és aktívan versenyeznek velük. Igaz, hogy náluk csak jövő nyáron lesz alom de szerintem érdemes lenne felkeresned őt és ha nem is várnál még egy évet szerintem ő akkor is tudna ajánlani valaki megbízhatót.

Az áruk függ a párosítástól is, de azzal számolj hogy nem lesz olcsó.

Ha érdekel külföldi kennel is ismerek kettőt. Az egyik Bécsben található, ott asszem tavaly ősszel/nyáron voltak kölykök így ott is várható 1 éven belül. A másik pedig Oroszországban van, ott minden évben van alom (értelem szerűen nem ugyan atttól a kutyától). Nekik több kutyájuk van és 8-as szánnal szoktak versenyezni. Az osztrák lényegesen drágább mint a hazai kennelek, az orosz viszont hasonló áron van + szállítás. Ha érdekel írj privátot és megkeresem az elérhetőségük és elküldöm.

2017. jún. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Ha esetleg érdekel örökbe fogadható kutyus is, és nem kifejezetten kölyökkutyát szeretnél, akkor a Szánhúzó alapítvány honlapján szoktak lenni szamojédek, huskyk és malamutok...
2017. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!