Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt miért mondják a hovawartról?

Ezt miért mondják a hovawartról?

Figyelt kérdés
Már vagy az ötödik oldalon olvasom azt, hogy aki egyszer ilyen kutyával össze kerül, az mindig ki fog tartani e fajta mellett. Számos kutyacikket olvastam már más kutyáról is, de nem nagyon olvasok ilyeneket. Ennyire különleges ez a kutyus. Igen felkeltette az érdeklődésemet.

2017. jún. 11. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden fajtáról ezt mondják.

Hallottam ugyanezt vizslásoktól, staffordosoktól, tacskósoktól...

2017. jún. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaj nagyon aranyosak 😍
2017. jún. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ezt a puliról és a mopszról hallottam eddig, de igazából bármely kutyafajtára rámondható. Így próbálják fényezni, népszerűsíteni az adott fajtát.
2017. jún. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez az egész úgy van, hogy ha valaki ténylegesen azt a fajtát választja, ami hozzá való, a több szá fajtából, akkor tényleg nem fog akarni mást, ahhoz fogja húzni a szíve. A családban is így van, 4 ember, 4 különböző fajta. Én is ilyen vagyok, bár én nem tudatosan választottam, mint a többiek,ők törzskönyveset vettek én meg menhelyről hoztam. Nem ilyet akartam, de akit kinéztem (tacskó), valahogy nem éreztem azt a kapcsolatot, amit ilyenkor kell, és egy merőben más fajta mellett cövekeltem le (boxer).
2017. jún. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!