Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám mindjárt 2 éves és...

A kutyám mindjárt 2 éves és amikor oda megyek vagy meglát csak nyüszít . Mit tegyek ez ellen és mért van ez? Kérlek, csak komoly válaszokat írjatok.

Figyelt kérdés
Nagyon félős , kint lakik az udvaron és mindentől fél , és amikor meglát nyüszít , de ha leülök mellé vagy lefekszem a földre akkor abba hagyja. Embert nem ugat , csak ha éjjel kiengedem a ketrecéből és valaki elmegy a kapu előtt. A dörgést ugatja meg csak bámul a semmibe és ugat. Egyedül rám hallgat a családból , és véd , ha a földön fekszem . (Nem enged senkit közelebb 5 méternél , míg fel nem ülök-ezt nem tanitottam) intelligens kutya , keverék , de nem tudom hogy mért nyüszít. Páran mondták , hogy szellemet lát ,de én nem tudom ... Teljesen egészséges , nincs semmilyen egészségi problémája , de folyton szüszít és nagyon sajnálom. Kérlek tényleg csak komoly válaszokat írjatok .... Előre is köszönöm.

2017. jún. 12. 01:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj kérdező, de neked nem való kutya.

Az egyik bezárva a másik pedig láncon és csodálkozol, hogy neveletlen (ás), illetve, hogy ideggyenge.

Mitől lennének, vagy lettek volna mások.

Tényleg nem bántani szeretnélek, de fogalmad sincs egy kutya szükségleteiről - a kérdésed és a leírtjaid erről árulkodnak.

Ajándékozd el őket.

2017. jún. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem érted hogy semmit nem foglalkozol vele? Nekem is nagytestű kutyám van sőt 2! Bent a házban, velem. Folyamatos a kapcsolat. Naponta 3X sétálunk, labdázunk, agility, kirándulás, itthon játék, agymunka. Akkor is bent vannak ha van lehetőségük kimenni mivel a kutya a gazdájával szeret lenni!

Az idős azért ás, mert nincs lefárasztva, sétálni kellene vele is. Halálra unják magukat szerencsétlenek.

2017. jún. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Komolyan érdekelne a válasz. Nektek mi a francért van kutyátok?
2017. aug. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 aranyos121 ***** válasza:
100%

mi az hogy nem sétáltatjátok? hiába a csinos nagy udvar te se örülnél ha folyton otthon kéne gubbasztanod hiába szép a ház...

mi az hogy meg van kötve? téged is ki kösselek ja amúgy meg törvény tiltja hogy hosszú távon nem lehet megkötve egy kutya

egy kutyával rengeteget kell törődni,tudom hihetetlen de neki is vannak érzései,sétálni vele..azért kapar mert ki akar szökni,akarja látni a világot..ha gondolod el tudlak még látni pár tanáccsal mert gyakorlatilag mindent rosszúl csinálsz

2017. dec. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!