Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok is felismeri a...

A ti kutyátok is felismeri a telefon csengőhangotokat?

Figyelt kérdés
Szoktam zenét hallgatni, és ha elindul az a szám, ami a telefonomon szól amikor hívnak, akkor a kutyám azonnal felpattan és nagyon izgatott lesz. Hogy tudja ilyen jól megkülönböztetni a zenéket? Más zeneszám is kezdődik hasonlóan, semmi extra nincs ebben a zenében.

2017. jún. 13. 19:57
 1/5 vantel ***** válasza:
Ez nálunk is működik. Onnan tudja megkülönböztetni,hogy amikor csörög más mozdulatokat teszünk, rezgő hangot is ad, ránézünk a képernyőre stb, számtalan apró különbség van ami arról árulkodik, hogy hívás van.
2017. jún. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De éppen ez az, hogy amikor zenét hallgatok a számítógépen, és megszólal ugyanaz a szám, a kutya akkor is felpattan.

Pedig én nem reagálok úgy, mivel nem a telefonom szól.

Ezek szerint konkrétan a zenét ismeri fel.

2017. jún. 14. 11:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Felismeri a hangot igen. Azzal társítja, hogy te erre a hangra felpattansz, sietsz, izgatott leszel. Az én kutyám mindig szól, ha csöng az otthoni vagy mobil, de amióta anya új telót vett, annál nem ugat, mert nem ismeri fel az új csengőhangot. Majd megszokja, hogy arra is pattanunk, és annál is izgatott lesz. :D (az ébresztőbe bezzeg nem segít be)
2017. jún. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Konkrétan ilyet nem.


Egy eset volt beállítottam egy hangot ébresztőnek,ilyenkor mindkét kutya jön ébreszteni,pluszban :D


Aztán néztem a csengőhangokat,mert váltani akartam és megszólalt az ébresztős hang,mindkettő nézett rám,de különösebben más reakciójuk nem volt csak figyeltek. Nem jöttek rám,nem ugráltak rám mint reggelente.De erre az egy hangra felfigyeltek.Többire nem emelték a fejüket.


Csengőhangra sosem csinált semmit,pedig szokott lenni zene szám is ami megy tvbe,rádióba,neten de arra semmi.


Én is inkább arra tippelek,hogy a te cselekedetted köti össze a zenével.

2017. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, a telefoncsörgésnél világos, hogy összeköti a reakciómat a zenével.

De aztán ha a számítógépből szól ugyanaz a zene, akkor is úgy reagál rá, azt hiszi, hogy a telefonom szól.

Pedig én nem is figyelek oda.


A te kutyáid is ugyanezért figyeltek fel az ébresztő zenéjére. Mert konkrétan a zenét ismerték fel.

Ezek szerint nem csak az én kutyám tud ilyet. Erre voltam kíváncsi. :)

2017. jún. 15. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!