Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám most 8 hónapos...

A kutyám most 8 hónapos milyen oltást kell mostanában kapnia? Folytatás lent

Figyelt kérdés
A neten össze-vissza írják,már rákerestem.Úgy tudtam,hogy csak egy ismétlő veszettség ellenit kell kapnia fél évre rá,hogy az előzőt megkapta. Vagy kell kombinált is? Tényleg le kell cserélni 3000-ért új oltási könyvre a régit?
2010. máj. 19. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle válaszokat kaphatsz, amit vagy félre írnak, vagy félre értesz.Ezt látom a kérdés szövegéből.Hívd fel a legközelebbi állatorvost, akinek a környéken jó híre van, az oltásokról elmond mindent, a költségekről csak ő tud felvilágosítani.A kérdések az orvosnál ingyenesek.
2010. máj. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A veszettségit kell fél évre rá megismételni. Ahogy írtad. Kombináltat, esetleg az első után 1 évvel, de nem kötelező, de nem is árt. Új könyvet fogsz kapni, de nem 3000,-ért. Az orvosonként változó. Nekem nem kellett érte fizetni. Az ismerősömtől 500 ft.-tal kért többet az oltáskor. Ez volt a könyv ára.
2010. máj. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm. Azért nem az állatorvost kérdezem,mert akihez eddig jártunk nem akarok visszamenni... Kinéztem egy másikat akiről eddig csak jót hallottam, erre tegnap szóba került egyik ismerősünknél az-az orvos.Majd nem elájult az ismerős,hogy oda semmiképpen ne vigyem,mert a leggyengébb oltóanyagot használja.
2010. máj. 19. 09:19
 4/6 A kérdező kommentje:
A másodiknak is köszönöm szépen.Igen én is így emlékszem ahogy te írtad,de nem voltam benne biztos.Tehát akkor veszettség most, és az előző kombinált után egy évvel a következő kombi.
2010. máj. 19. 09:21
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Igen. Nekem tegnap ezt mondta az orvos, tegnap kapta a kutyum a kombit, megbeszéltük a veszettségit, azt mondta a kombi majd egy év múlva. Én is sokáig keresgéltem, míg találtam egy normális orvost. A mostani legalább elmond mindent rendesen, akármit kérdezek tőle válaszol, és szereti is a kutyákat. Az előzővel összevesztünk, a fülénél fogva húzta a kutyámat.
2010. máj. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is a választ!
2010. máj. 19. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!