Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tesóm ribizlit adott a kutyána...

Tesóm ribizlit adott a kutyának szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés
Elméletileg csak pár szemet adott neki, így van értelme állatorvoshoz menni emiatt(?), mert már délben odaadta neki, így az már teles mértékben felszívódott, viszont félek, hogy veseelégtelenséget fog okozni nála.

2017. jún. 17. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi legyen? Kívánj neki jó étvágyat. Semmi baja nem lesz.
2017. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pár szemtől nem hiszem, hogy nagy baja lenne, de a tesóddal beszélgess el alaposan. Ha nagyon aggódsz, akkor esetleg hívd fel a dokit tanácsért, "feleslegesen" ne menjetek be vele, hátha így is megmondja, hogy mi legyen.
2017. jún. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz:)
2017. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, amúgy párszor már elmondtam neki csak eggyik fülén be a másikon ki.... Szerintem felhívom az állatorvost megkérdezem majd.
2017. jún. 17. 22:42
 5/11 anonim ***** válasza:
2%
Se nem fog megdögleni, se nem lesz baja a veséjének. Ez olyan, minthogy csokit nem ehetnek a kutyák... Francokat nem.
2017. jún. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
30%

Szerintem az állatorvost ne kérdezd meg. Ki fog röhögni és elhajt a pi-ba, hogy minek zaklatod te feleslegesen amikor más kutyák esetleg életveszélyben vannak..


Szerinted egy kutyának mi baja lehet a gyümölcstől?? De őszintén!

2017. jún. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Leeszi nekunk a bokorrol. Semmi baja nem lesz.
2017. jún. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na, ma is tanultam valamit. Bár ez a szőlőmérgezés (plusz most már tudom, hogy a ribizlik is) elég misztikus dolog, senki nem tudja, konkrétan mivel is van a gond, egyes kutyák már kis mennyiségtől is rosszul lesznek, másoknak meg semmi bajuk.
2017. jún. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mint a krumpli. Van akinek nagyon jot tesz (egyik kutyank) van aki meg nem emészti és csaj kihányja (masik kutyank)
2017. jún. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A róka is megeszi a szőlőt!
2017. jún. 18. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!