Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez így megfelelne...

Szerintetek ez így megfelelne egy mudinak?

Figyelt kérdés

Panelban lakunk, napi 3x séta lenne (mármint felnőttként). A reggeli 15-20 perces eü séta, a délutáni egy hosszabb, minimum 1,5 órás, de gyakran 2 órásra sikerül. Ilyenkor futkározhat, játszhat más kutyákkal, póráz nélkül lenne (kivéve forgalmas helyeken, szerencsére zöld övezetben lakunk) Én is nagyon szívesen játszom vele (labda, kötélhúzás, amit szeretne) akár otthon is. Olyan fél órát tudnék vele intenzíven szellemileg foglalkozni (feladatok, trükkök, logikai játékok) Az esti séta szintén rövidebb kb 30 perces. Hétköznapokon 7-8 órát lenne egyedül. Hétvégén szép időben kirándulni is szoktunk. Nyáron úszni is tudom hordani.


A szőrét heti egyszer-kétszer kefélném ki.


Most van egy kistestű keverékem, 5 kilós, vele ez a napirendünk. Szóval olyan kutyát szeretnék, akinek szintén megfelel ez az élet. Mit gondoltok? A mudi az egyik kedvenc fajtám, emiatt ő az első számú jelölt. Jellemileg nagyon passzolna hozzánk.


Köszönöm a segítséget :)



2017. jún. 21. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen megfelelő, ha valóban így betartod :)
2017. jún. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
90%-ban igen :D kivéve ha beteg vagyok stb. A szellemi foglalkozás része változó, de ez szerintem nála is előfordul.
2017. jún. 21. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!