Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keverék kutyák! Valami labrado...

Keverék kutyák! Valami labrador/huski/német juhász szerű keverék kutyát keresek, de kistestűt?

Figyelt kérdés
A lényeg,a felsorolt 3 kutyafajtához hasonló fej,kis testméret(kb. mint a puli)Van egyáltalán ilyen?Ha nincs,valami hasonlót tudtok mondani?

2017. jún. 21. 21:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Válaszok jöhetnek akár 1 év elteltével is.1-2 év mulva lesz kutyám legkorábban.Szóval jöhetnek a segítő szándékú válaszok
2017. jún. 21. 21:21
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Menhelyeken, gyepiken érdemes rendszeresen nézelődni.
2017. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
van itt egy menhely.Majd fél év és ha biztos lesz kutyám a jövőben,akkor elmegyek.Kis előzetes infogyűjtés kéne előtte.
2017. jún. 21. 21:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha Husky jellegűt akarsz akkor a Szánhúzóalapítványnál találsz. Persze érdemes tisztában lenni a jellemével is (bár az alapítványnál úgysem adják oda mindenkinek, csak aki alkalmas rá).


"Kistestű Husky" pedig az Alaszkai Klee Kai, bár ő nem keverék és európában nem is nagyon találsz.


Labrador és Németjuhász keverékekkel pedig szinte tele van összes menhely, akad kis, de inkább közepes testű is.

2017. jún. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi 2. a választ.Csak keverék jöhet szóba:) Hasznos amit írtál!
2017. jún. 21. 21:49
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak amolyan szeretgetésre kell.Annyira sok a szabadidőm.És ha szomorú vagyok akkor a kutyák felvidítanak
2017. jún. 21. 21:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért azt tudnod kell hogy a kutya nem csak "amolyan szeretgetésre" van, hanem nagyon komoly nevelést, foglalkozást és időt igényel, és jól is kell tartani ami nem két forint. Azért ezt mérlegeld mielőtt kutyust hozol haza.

Egyébként menhelyeken, és hirdetős oldalakon is nagyon sok keverék kutyát hirdetnek, biztos találsz az igényeidnek megfelelőt, de a helyedben abban nem reménykednék hogy ezekből a kutyákból kistestűt találsz, hiszen mind a három nagy méretű kutya (vagyis viszonylag nagy).

2017. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen mindenképp kisméretű lesz,a pénz miatt.Szüleim tudják kutyát tartani,volt nekik sok.És igen tudom,hogy nagy felelősség,de időm lenne foglalkozni a kutyával:)
2017. jún. 22. 07:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy Akita labrador kan 6 hónapos kutyám van!!!


Mozgás:

Egy 30perces gyorsabb tempós séta, biciklizés, más kutyákkal séta, eglilyt, vagy ebben a hőségben slagozás, utaztatás, vagy a kertben is jó szórakozás!!! Én ezeket szoktam vele


Egéség:

Ha minden kötelező oltás meg van akkor nagyon erős kutya de csípő ficamra és bélcsavarodásra hajlamos!!! Nekem most bélgyulladása van!!! 2naponta kapja infúziót!


Táplálkozás:

Ezek a kutyák mindent esznek! De csirke csontot SOHASEM szabad adni neki! Nekünk van egy kis pikszis amit téli teszünk és az egy adag 2szer kap egy nap de azért kis juti falat mindig van!!


Néhány tipp:

*Evés után 1-2 órára hagyd pihenni különben bélcsavarodást fog kapni

*Egy héten legalább 2szer vid sétálni

*Ne hagyd hogy ő vigyen sétálni téged ha húz áj meg várd meg mig le nyugszik és aszt a nyugalmi állapotot jutalmazás is

*Próbáld más kutyákkal sétálni vinni játszani vele

*Más kutya ismerkedésénél tardzs lazán a pórázt


Ha meg érted a kutyád nyelvét akkor egy kiváló gazdinak, kiváló kutyája lesz

2017. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!