Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam a kutyám...

Hogyan tanítsam a kutyám szobatisztaságra?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam egy kutyust. Eddig nagyszüleimnél tartottuk, mivel nem lett volna rá időnk hogy foglalkozzunk vele. Itt a nyár, több szabadidővel rendelkezünk,jövő héten hozzuk haza. (Bérházi lakásban élünk)

Mivel eddig kertben volt, félek hogy össze fog pisilni mindent, mert nem tudja hogyan kell szólni ha ki kell mennie. Tudnátok tanácsokat adni hogy hogyan szoktassam rá hogy jelezzen ha le akar menni? Vagy ha esetleg megtörténik a baj, akkor mit csináljak vele hogy rájöjjön nem szabad ?



2017. jún. 27. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Egy felelőtlen barom vagy a szüleiddel együtt. Neked nem való kutya.
2017. jún. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocs, de nem ez volt a kérdés -_-
2017. jún. 27. 12:55
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem rakj a hazba egy almot amin forgacs meg fold meg ilyen termeszetes cuccok vannak es mindig terelgesd arra fele vagy csinalj kutyiajtot es azon ki- be jarhat😀
2017. jún. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell arra várni, hogy szóljon, hanem mint egy kölyökkutyát, eleinte 2-3 óránként vidd ki rendszeresen. Későbbiekben legalább napi háromszor, de inkább négyszer kell vinni sétálni. A séták kb. ugyanakkor legyenek, akkor a kutya ehhez alkalmazkodni fog.

Hamar meg fogja tanulni.

Almot, hasonlókat ne használj, mert azzal pont arra tanítanád, hogy a lakásban kell vécéznie, pedig ennek ellenkezője a cél.

Ha bepisil, gyorsan takarítsd fel, bántani nem kell.

2017. jún. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=szobatiszta..

35 találat van oldalanként és összes 29 oldalnyi találat, ami összesen 1015 kérdés ebben a témakörben. Válassz egyet amelyik szimpatikus és olvasd el ott.

2017. jún. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4es jól mondja
2017. jún. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És kitartás! Lehet, hogy nem fog gyorsan menni, de a kutyatartás ezzel jár. Megéri!
2017. jún. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekes módon én pont azt vettem észre hogy a kinn élt kutyàk (udvari kutyàk, menhelyesek) sokkal előbb, szinte az elsò pillanattól kezdve szobatisztàk lesznek.
2017. jún. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!