Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent, ha egy kölyökkutya...

Mit jelent, ha egy kölyökkutya kancsal, kilátszik a szeme fehérje?

Figyelt kérdés
Még későbbre tervezünk kutya vásárlást, egyenlőre csak nézelődök, tájékozódok. Spánieleket nézek elsősorban, és látok olyan fényképeket, amin kifelé fordul egy kicsit a kutyus szeme, és látszik a szemfehérje. Ez valami genetikai hiba, és ilyen kutyát nem szabad megvenni, vagy ezt kinövi, ahogy nő? Mit jelent?
2017. jún. 28. 16:32
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


pl egy ilyen kutya???

2017. jún. 28. 16:47
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Túltenyésztett a fajta, gyakori a dülledt kancsi szem. Én nem venném meg a helyedben.
2017. jún. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Jófogásról nem veszünk kutyát
2017. jún. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oksika, de pont azt írtam, hogy csak "szörfözgetek"... csak kíváncsi voltam, miért ilyenek ezek a szegény kutyák.
2017. jún. 28. 17:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel egy szaporító árulja őket, törzskönyv és eü szűrések nélkül, semmi garancia arra, hogy valóban fajtatiszta a kutya és egészséges-e egyáltalán.
2017. jún. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szerintem aki a jófogáson vesz kutyát, az ne is várjon garanciát semmire :)
2017. jún. 28. 17:30
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
vízfejűség
2017. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!