Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek le kell szedetni?

Szerintetek le kell szedetni?

Figyelt kérdés
Van egy öt éves mopszom,a jobb lábán két lábujja közt nőtt egy bibircsók,a doki azt mondta nem kell levetetni,mert nem számít semmit,viszont én félek,hogy felsérti neki egy kő vagy valami,szóval abban kérnék tanácsot/segítséget,hogy elvigyem-e máshoz,lehet-e valami baja,illetve,ha valakinek volt hasonló,akkor mit csinált.A válaszokat köszönöm.

2017. jún. 29. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha az orvos szerint elfér akkor ne kockáztasd a kutyád életét. A mopszok nagyon rosszul viselik az altatást, bele is halhat.
2017. jún. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ártani nem árt. Viszont szerintem is felesleges. Ha ennyire félted, akkor szedesd le.
2017. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen sajnos a mopszok rosszul altathatóak. És az sem jó, ha egy ilyet burjánzott szövetet piszkálnak, simán elterjedhet
2017. jún. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kutyákon jelennek meg szemölcsök ahogy öregszenek.

Nem kell vele foglalkozni. Ha fel is sérti akkor csak le kell fertőtleníteni ennyi. Ezek ártalmatlanok.Teljesen felesleges ez miatt bealtatni kutyát, főleg egy mopszot.

2017. jún. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!