Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova menjek, ha leakarok...

Hova menjek, ha leakarok szedetni anyajegyeket?

Figyelt kérdés
Hogy mukodik ez az egesz? Menjek a haziorvost kerdezzem,o utal be valahova vizsgalatra eloszor? Igazabol nagyon felek, hogy bajom is lehetne mert van nekem az allamon 2 amibol regen kihuzgaltam a szoroket mert zavart hogy lathatja mas is,azota vagom miota tudom hogy nem lehet.. lent intim reszen van 3 egy ami foltosnak nez ki es nem anyajegy formaju,mintha kicsit lottyedt kishegy lenne.. sokaig bprotvaltam magam lent es olykor megvagtam es veletlenul az anyajegyeknel.. Egy-egy ilyen baleset miatt keszuljek fel a legrosszabra vagy addig kar stresszelnem magam? En voros haju es feher boru vagyok,gyerekkent sokszor leegtem a napon nagyon pirosra.. felek attol is ha megcsinaljak utana kemoznak es ugy tudom attol kihullik a haj.. en amiota az eszemet tudom mindig azert dicsertek az emberek,a hajam szineert,ezert ereztem magam kulonlegesnek, foleg hogy gyereknek rovidre vagattam es nagyon sokaig novesztettem hogy szep hosszu legyen.. Raadasul faluban,vagyis mar kozsegnek szamitunk de azert viszonylag sokan ismernek es pletykasak,nem birnam elvoselni hogy ujjal mutogatnanak es a hatam mogott hallannam mi lett vele? A haja?? Viszont laratnetnban a negy fal kozott sem szeretnek elni persze ha nem muszaj.. :(

2017. máj. 15. 08:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Anyajegyleszedés után miért kemóznának?

Menj el bőrgyógyászhoz ha zavarnak az anyajegyek és egy hétmúlva már el is felejted.

2017. máj. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kozmetológiai magánrendelésre.

Kiálló dolgokat szednek le, laposat nem tudnak.

2017. máj. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Először is. Nyugodtan menj le a háziorvoshoz, mutasd meg neki az anyajegyeket. De akár mehetsz egyenesen a bőrgyógyászatra is, nem kell beutaló hozzá.

Ha zavar, rossz helyen van, túl nagy, kiálló stb leszedik neked minden szó nélkül, és nyoma sem marad. Összevarrják, és egy hét múlva mehetsz vissza varratszedésre.


Másodszor pedig. Baj akkor van, ha az anyajegyednek a formája változik, esetleg változtatja a színét, terjeszkedik.


Tehát ha így néz ki, akkor azonnal bőrgyógyász, mert ez lehet akár már daganatos is:

[link]

[link]


Nem tudom hány éves vagy, fiú, vagy lány, de elég rossz felfogás az, hogy "jaj a kemótól kihullik a hajam". Nos én nem tudom, nekem inkább 20x hulljon ki a hajam (ami egyébként a derekamig ér, és imádom), és kemózzanak, de gyógyuljak meg!


A kemoterápia nem játék, nem vicc. Ha valakinek ebből kifolyólag hullik ki a haja, és az illetőt cikizik, akkor az az ő saját szegénységi bizonyítványa. Sajnos ez ezzel jár. De mondok még jobbat is. A szemöldök, és a szempilla is kihullik, a hajjal együtt. Nőlj fel, menj el szépen bőrgyógyászhoz, és ne paráztasd magad! Ez nem játék.

2017. máj. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem háziorvoshoz hanem először is bőrgyógyászatra kell vele menni! Ott adnak beutalót és szépen leveszik! :)
2017. máj. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem bőrgyógyász-kozmetológus szedte le az anyajegyemet, magánrendelésen. Nem csak a kiállót tudják leszedni, nekem szó szerint kiműtötte. Kb 10 perc volt, utána 2 hétig kellett vigyázni a helyére, automatikusan ment szövettanra. Szerencsére semmi gond nem volt vele. A drnő szerint is igazi atipikus anyajegy volt, ami nagyon picit, de nőtt onnantól, hogy megjelent. Szóval tessék orvoshoz menni, ha világos bőrű vagy, akkor érdemes évente 1x meglátogatni. Bőrgyógyászt, nem háziorvost.
2017. máj. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5: Sima festékes anyajegyet, ami a bőrben van, kiműtött?:-o

És nem javasolta, hogy ne nyúljatok hozzá?

2017. máj. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5: Ki volt ez és mekkora volt az anyajegy?

Mert nekem a legnagyobb szemölcsöket is 10-30 mp alatt leszedi beinjekciózással együtt.

2017. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kb fél cm átmérője volt. Fel sem merült hogy maradjon, mert nőtt, ha lassan is, rendszeresen viszketett. Atipikus képet mutatott, megnézték rendesen. Egy 3 centis vágásom volt, két öltéssel varrták össze, ez nem ment volna 30 mp alatt. A kisebb (meg nem mondom hogy hívják) bőrkinövéseket nekem is leégették villámgyorsan.
2017. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De most a borgyogyasz szedi le vagy o csak megnezi es tovabbit egy sebeszhez ? Es aznap vagy idopontot adnak?:o
2017. máj. 16. 16:39
 10/11 anonim ***** válasza:
NEkem a bőrgyógyász adott beutalót sebészetre. Elmentem vele a sebészetre ott pedig adtak időpontot rá kb. két hétre és leszedték!
2017. máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!