Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti adnátok ugyan azt a nevet...

Ti adnátok ugyan azt a nevet az új kutyátoknak mint ami egy előző kutyátoké volt? a ti kutyátokat hogy hívják?

Figyelt kérdés

nehezen megy a választás, nem egyezünk az asszonnyal.

ami felmerült: Kendra, kira, cora, zina vagyis ezek maradtak meg.

nagytestű kutyáról van szó.



2017. jún. 30. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnám, a kutyám beve pedig Lizzy (akari)
2017. jún. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem adtam ugyanazt a nevet, az elhunyt kutyám iránti kegyeletből.

Az az ő neve volt, maradjon is így!

2017. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Apám egyik kollégájának csak Döme nevű berni pásztorai voltak évtizedekig :)


Azt hiszem, én nem adnám, de amúgy van ebben ráció, lehet ez egyfajta emlékezés, tiszteletnyilvánítás.

2017. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De az első kutyám után a másodiknak is ugyanolyan betűvel kezdődő nevet választottam.
2017. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lucy (Lüszi) a jelenlegi kutyám,de volt Jenny (Dzseni), Borisz,meg Fickó(Tk-ban Philip,de arra nem hallgatott)
2017. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én sem szeretném ugyan azt a nevet adni neki de a páromnak az tetszik, persze ő nem ismerte az előző kutyám. sőt neki még kutyája sem volt így nem érzi át.
2017. jún. 30. 15:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi a nagyapám kutyája után neveztük el a mostanit (de a nagyapám már nem él, szóval ez olyan "családi legenda", nem személyes élmények alapján történt). A régebbi tk-s volt, nem változtattuk meg, amit a tenyésztő adott.
2017. jún. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én se adnám ugyan azt a nevet.

Viszont nálunk is ugyanolyan betűvel kezdődnek a nevek, valamelyik véletlenül valamelyik már direkt. Volt Bella, Bundás, most meg Boni és Brúnó. :D

2017. júl. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem adnám ugyan azt.

Eddigi kutyáim nevei időrendben:

Bobi,Pamacs,Alex,Boni,Csili

2017. júl. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem adnám. Irjatok össze ami tetszik aztá sorsoljatok vagy bármi. Szomszéd ugyan ugy hivja az uj kutyát mint a régit sőt azt hiszi a régi kutyája (teljesen máskép néz ki) és furcsálja hogy nem tudja ugyan azokat a trüköket meg hogy a név adással a tudás nem szállt át egyik kutyából a másikba.
2017. júl. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!