Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik Kutya Szőrzet Szebb...

Melyik Kutya Szőrzet Szebb szerintetek?

Figyelt kérdés
A Hósszú szőrű vagy a Rövid szőrű kutyik a szebbek?
2010. máj. 20. 16:12
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

nekem Puli Kutyám van, Nyár elött lenyíratjuk a szőrét, olyankor rövid:D olyan mintha 10 Kilót fogyott volna:D

oylankor Rövidszőrű, és cuki, de télre meg a Nagyobb bundában mintha visszaszedett volna 10 kilót:D

Így IS Szép, Úgy is:D mert a Kutyi, az mindig az marad:D

2010. máj. 21. 17:03
 12/20 anonim ***** válasza:

Persze, az embernek mindig az a kedvence, ami éppen van, és nem a szőréért, hosszáért, méretéért szeretjük a kutyát.

Viszont az én kutyusom közepes szőrű, labrador keverék, (vedlik is, minden tele van a szőrével!), és azt gondolom, talán megfontoltam volna egy collie örökbefogadását, mert nincs türelmem a szőre gondozásához. Olyan rövid szőrű kutya sem kellett volna, mint egy agár vagy egy dalmata, mert fáznának a kutyaólban télen. A keverék kutyák ideális szőrűek!

2010. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Sztem minden kutyus szőrzet szép, csak ÁPOLT LEGYEN!

Nekem vizslám van (magyar) régen Német Juhász volt.

2010. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak rövid szőrű volt,de most kaptam egy hősszúszőrűt,és nagyon szeretem.Imádom fésülgetni...ő ezzel ellentétesen érez.Amíg nem volt hősszúszőrű addig nem tudtam elképzelni,hogy majd fésülgetem,de most annál inkább:D
2010. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem tudok dönteni,a havanese azért tetszik mert hosszú szőrű,de a bullterrier is tetszik,és nem tudnám elképzelni hosszú szőrrel!
2010. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
nekem a rövid szőrű jobban tetszik. pl. amstaff-oknál, pitbulloknál sokkal jobban látszik az izma, meg nem kell annyit fésülgetni... nekem egy hosszú-, meg egy rövidszőrű kutyám van. a hosszúszőrű izmos, és mindenki azt hiszi, hogy kövér, pedig csak az izmai vannak... (tacsi-labi mix)
2010. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én csak hosszúszőrűt tudok elképzelni. A fajtaválasztásnál is ez volt az egyik szempont. Több meló van vele, az biztos.
2010. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Fajtától függ. Nem a szőrhossz a legfontosabb.
2010. máj. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
53%
Én az uszkár szőrét bírom.Olyan,mint a bárányé,egész nap lehet fogdosni:).
2010. máj. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A hosszú szőrűeket kedvelem, de a fejen legyen rövid. Két collie-m van, előttük is volt egy, Őelőtte pedig egy kis keverék, hasonló szőrtípussal.
2010. máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!