Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen száraz tápot javasoltok...

Milyen száraz tápot javasoltok Yorki kölyöknek a Royal helyett?

Figyelt kérdés
Nem azért nem eszi,mert mást kap helyette és válogat,hanem úgy veszem észre,hogy egyszerűen nincs oda érte!Vegyek neki más fajtát vagy várjak hátha később jobban fogja enni?Bár kétlem...
2010. máj. 20. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az enyem amikor pici volt az Eukanubat jobban szerette, kesobb mindegy volt.

2010. máj. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyém szereti a Royal Canint, és nálam nagyon bevált, szebb és egészségesebb, én még erőltetnem egy kicsit. És amúgy is az enyém mindent jobban enne a tápnál, hús, zöldség, gyümölcs, akármit amit mi is eszünk, lehet hogy a tied is próbálkozik, és akármit tehetnél elé neki csak a házi kaja kell....
2010. máj. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én yorkim se ette a Royalt, mi kipróbáltuk a Purina-Pro Plant és nagyon bevált! Fressiben lehet kapni!
2010. máj. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Acana, Orijen, Taste of the wild
2010. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat még picit akkor erőltetem aztán meglátom,ha végképp nem eszi akkor váltunk,de jó lenne,ha enné,mert én is ezt hallottam,hogy ez a legjobb neki!
2010. máj. 20. 18:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Eukanuba, Hill's ;)
2010. máj. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én a helyedben nem erőltetném tovább a RC-t, egyrészről ennyi pénzért már szuper prémiumot kapsz, másrészről a RC tele van szójával ami étel allergiához vezet, illetve nagyon sok benne a fehérje, ami nyújtja a kutyát, ami nem tesz jót az izületeinek... Nálunk az acana bárányos almás vált, be illetve az Orijen 6 halas, ezek teljesen hipoallergén tápok, szuperprémium minőség, jót tesz a szőrének is és megvan benne minden ami egy kutyusnak kell... szóval gondold azért át a cserét!
2010. máj. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jövőhéten lecserélem neki és megpróbálkozunk valami új kajával hátha azt jobban fogja szeretni,de soroltatok fel sokfélét szóval most sincs könnyű dolgom,hogy akkor melyikre cseréljem le!
2010. máj. 21. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!