Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szenvedteti a kutyát?

Miért szenvedteti a kutyát?

Figyelt kérdés

A szomszéd lány folyton elrángatja sétálni a kutyáját aki ezt utálja, nyüszít, kb már visít. Nem is nagyon jutnak messze mert a kutya leül, lefekszik és ő csak húzza. Már az utca vicce, mindenki csak röhög ha hallja, hogy megint nyúzza.

Igen igen tudom sanyarú a kertben tartott kutya sorsa, de miért kell erőltetni ha enyire nem akarja? Az udvaron egy hangja nincs, játszanak az én kutyámmal is sokat.



2017. júl. 4. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
"Igen igen tudom sanyarú a kertben tartott kutya sorsa" Ajaj!!!!
2017. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Talán nem a legjobb módszer de minden kutya igényli a sétát. Jól teszi hogy megpróbálja megmutatni neki milyen jó is a séta. Lehet eltart majd egy darabig, és bem is lesz könnyű de a leírtak alapján egy kitartó és felelősség teljes gazdiról van szó
2017. júl. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Jól teszi. Igenis meg kell tanulnia sétálni és ez sok kutyánál, akik nehéz körülmények közül jöttek, nem könnyű. Le a kalappal a lány előtt, nem röhögni kéne, mert esetleg egyszer te is beleszaladsz egy nehezebb esetbe.
2017. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kicsi kora óta utálja a kutya, csak már fél éves és erősebb mint a lány, nem tudja már olyan könnyen elhúzni.

5-6 hónap alatt nem egyértelmű, hogy utálja szerencsétlen?

2017. júl. 4. 18:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A cél nemes, az eszköz van rosszul megválasztva.

Valószínűleg szakértő segítsége kellene, mivel tudja motiválni a kutyát a sétára (és feltárni, a kutya miért nem szereti)

2017. júl. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!