Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Velencei tó, kutyás fürdés?

Velencei tó, kutyás fürdés?

Figyelt kérdés
Van a velencei tónál olyan rész, ahol lehet kutyussal egyutt fürdeni? :)
2017. júl. 4. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Drótszamár kutyastrand
2017. júl. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A drótszamarat nem ajánlom! Kicsi az úszásra a hely, sáros a part menti rész. És nem utolsó sorban drága. Tavaly gazdi:400 kutya:600


Én is itt élek és két jó helyet is tudok neked javasolni. Az egyik, a Sukorói/Pákozdi strand ( nem kijelölt fürdőhely! Tehát kutyának ugyanannyi joga van ott lenni, mint neked) Autóval Székesfehérvárnak kell jönni Sukoró felé, az M7-es felüljárója előtt közvetlenül kell balra fordulni. Megy be egy hosszú út, ami egyébként párhuzamos a kenupályával. Ha el is tévednétek a kenu pályát, azért nagyjából minden helybéli el tudja magyarázni. Végig mentek ezen a hosszú úton és a legvégén balra fordultok. (Az út tovább folytatódik egyenesen, de nem lehet autóval behajtani ez az út a Pákozdi emlékmű/arborétum/erdei tornapálya felé vezet.)Nem tudjátok eltéveszteni. Itt általában sokan vannak, de a lépcsőtől balra és jobbra is be tud menni a kutyus. Főként itt úsztatom a kutyusomat.


[link]


A másik, Agárd szabadstrand csónak kikötő. Itt is sok kutyás fürdet, ide is járunk. Itt kisebb a víz, kb térdig ér. Mellette van a popstrand, ahol koncertek szoktak lenni. Jó nagy füves rész van, ahol lehet kutyust futtatni, labdázni stb.

2017. júl. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez az agárd szabadstrandos az a rész, ahol olyan baromi iszapos a víz széle? Meg ilyen mólós (nem móló, nem tudom mi a neve annak az izének, ami benyúlik a vízbe víztörőként :D) rész zárja a strandot, párszáz méterrel visszább meg még homokos part, büfék, játszótér, minden luxus?

Nem emlékszem, hogy láttam volna kutyát, mikor tavaly arra jártunk, de ha az, akkor az nagyon szuper lenne. :D

2017. júl. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ránéztem google mapsen, tárgytalan a kérdés, ez tuti nem az, amire én gondolok. :(

De azért majd egyszer felfedezem én is kutyuval. :)

2017. júl. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Tudom mire gondolsz :) a Velence korzóra, mellette van két nyúlvány én sem tudom minek hívják. Ott nem lehet kutyust fürdetni. Amiről én beszélek az az Agárdi szabadstrand déli része, lilával- nyíllal jelöltem a helyet, ahol lehet fürdetni kutyust.

2017. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Áhh, azóta rájöttem, Gárdonnyal sikerült összekevernem. :)

Köszi a képet, hétvégén tuti lenézünk! :)

2017. júl. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!