Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám minden reggel 6 korül...

Kutyám minden reggel 6 korül ugyanazon a helyen kapar. Miért? Hogy szoktassam le?

Figyelt kérdés
Miért pont 6 körül? Tudom, hogy a kaparás az unalom jele, de ott van neki egy csomó játék, a másik kutyámmal is sokat játszanak, ott a nagy kert. Szinte minden nap viszem sétálni. Azon gondolkoztam, hogy 5-6 körül kivinném sétálni, így hátha nem kaparna. Vagy adnék neki akkor egy olyan rágó cuccot amit sokáig rág. Vagy figyeljem, és szidjam le mikor kaparni akar? Nem tudom mit csináljak.
2017. júl. 5. 07:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg van ott valami, pl egy állat, ami ilyenkor kezd mocorogni. Figyeld és szólj rá, ha csinálja.
2017. júl. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Pontosan hol kapar? Ha kinti akkor lehet hogy hiányzol neki de nagyon nem tudom.
2017. júl. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!