Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőmnek kedden reggel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek kedden reggel jött meg és ugyanazon a héten vasárnap hajnalba szexeltünk de óvszert használtunk és kiszakadt. Nem vettük észre, én meg belementem. Kb. mennyi az esélye h terhes lesz? és vegyek-e esemény utánit vagy ne.

Figyelt kérdés
Még annyi hogy azon az estén amikor szexeltünk már kevés jött neki és már ien barna szinű volt nem piros.
2011. ápr. 10. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
te akkor fiú vagy nem ? akkor meg ? "és vegyek-e esemény utánit vagy ne." sztem te ne :D
2011. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
most ezzel sokat nem segitettél.
2011. ápr. 10. 19:24
 3/10 Teszto válasza:
0%
felesleges venni.arra hogy terhes lett a barátnőd minimális az esély.(nem mennék bele a peteérés folyamatába vagy a méhnyálkahártya regenerációjába de hidd el 100 az 1 -hez körülbelül)Sokkal nagyobb kárt okozna maga a tabletta. Mindazonáltal legkozelebb legyetek ovatosabbak. és egy egy tesztet iktassatok be azért a jövöben,
2011. ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

6. nap...

Mindenképp kérdezzetek meg egy orvost, lehetőleg minél hamarabb. Mármint ha ez ma történt...

2011. ápr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ez ma hajnalba történt.
2011. ápr. 10. 19:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány napos a ciklusa?
2011. ápr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
31 napos.
2011. ápr. 10. 19:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor elég jó esélyetek van elkerülni a nem kívánt terhességet. De azért jobb lesz, ha elmentek orvoshoz, és kikéritek a véleményét.
2011. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem irni h miután elmentem és észrevettük h ki van szakadva a gumi egyből mentünk és alaposan kimosta magából, gondolom hogy ez is nyom a lapban.
2011. ápr. 10. 20:01
 10/10 anonim ***** válasza:

A kimosás nem ér semmit! Ha érne,akkor nem lenne ember,aki hormonokkal tömné magát és óvszert húzna,ha a víz megoldaná ezt a gondot.Mire ő kimosta magát,addigra a spermiumaid már rég a cél felé tartottak.

Itt már csak arról mehet a fohász,hogy épp van-e,lesz-e érett petesejtje pár napon belül.Elméletileg nem,gyakorlatilag pedig majd kiderül.

2011. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!