Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panlellakásban tartható beagle?

Panlellakásban tartható beagle?

Figyelt kérdés
régen törpetacsim volt,nagyon szerettem,de mostmár kezdem "megunni". Láttam interneten egy képet,csak nem tudtam mi az,úgyhogy utána néztem,és kiderült ,hogy ez beagle...egyből nagyon megtetszett. Utánaolvastam és kiderült,hogy ez egy kopó...gondoltam magamban akkor ennek nagyon sok mozgásra van szüksége,úgyhogy keresek egy más fajtát. Aztán láttam,meg olvastam is,hogy \'lakásban is könnyen tartható\'...nagyon összekeveredtem.
2008. okt. 17. 15:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én az 5. válaszoló vagyok:D

Szóval a Jack russel terrier:

-Egy sokoldalú vadászkutya!!!A vadászat olyan erős munkakutyát követel meg,amely egyaránt mentes a fizikai és wesenbeli fogyatékosságoktól.A keménység a dúvad vadászatkor is elengedhetetlen feltétel. Utánkeresésnél (beteg,vagy sérült vad),kotorékmunkánál,vízimunkánál vagy vaddisznóhajtó vadászatokon a hang és a kitartás a sikeres vadászat előfeltétele.


A világon egyre több ember fedezi fel a Jack Russel terriert mint családi kutyát.Méretei,utánozhatatlan humorérzéke és komikuma rengeteg barátot szerez ennek a kis, barátságos kutyának.Kiemelkedő intelligenciája,futó-és ugróképessége,bátorsága temperamentuma és kitartása rendkívüli kutyává teszi.Különleges tulajdonságai közé tartozik könnyelmű természete is.A Parson Jack Russel terrier különösen gyermekbarát fajtaként tartják számon.Ugyanúgy szeret tombolni,ugrándozni és játszadozni, mint a gyerekek.Alkalmazkodóképes,egészsége szinte megtámadhatatlan,és 15 éves kor fölött is fitt tud maradni.Vadászerényeit elsősorban a kotorékban rókákra vadászva csillogtatja,de a föld fölött is bizonyítja sokoldalú hadrafoghatóságát.Kitűnő apportor,kifejezett vízimádatának és jó orrának köszönhetően pedig felbecsülhetetlen vadásztárs.



Remélem ez elég lesz róla hogy megismerd,de ha ez sem elég akkor tudom ajánlani a : Terrier.hu-t. (nincs www.-t rendben??)


Jó szórakozást!!!!!!!!!!:):)

2008. okt. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tartható.Sok ismerösőm tart panelben.
2009. jan. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tart tart az egy dolog de nem mindegy hogy hogy! Én meg ennyi erővel tartok szörnyű körülmények között a kádban egy elefántot mert egy oldalon azt olvastam hogy tartható! Kedves Kérdező szerintem ne próbáld meg! Kínzás a kutyának is meg az embernek is. Milyen viselkedésű kutyát akarsz?
2011. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen.Ha elegendő mozgást tudsz neki biztosítani akkor igen.Lefárasztod és adsz neki feladatokat.Én is most fogok kapni panelba beaglet.Úgyhogy hogyha minden nap lefárasztod akkor jó.Ja és hétvégete menjél el vele nagyobb turákra.
2015. ápr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!