Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb spot-on...

Melyik a legjobb spot-on kutyáknak?

Figyelt kérdés
2017. júl. 9. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen szempontból a legjobb?
2017. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Sztem frontline. De mindegyik vegyszer es egyik se 100% hatekony, ugyanugy igaz a nyakorvekre is. A bravectot meg tobb orszagban be fogjak tiltnai mert sok a halaleset..
2017. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy le fognak hurrogni, de nekünk csak és kizárólag az exspot jött be. Én nagyon ajánlom.
2017. júl. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2.-nak mutass légyszíves egy megbízható forrást arra, hogy hol fogják betiltani a bravectot? Eddig sehol nem találtam megbízható, hiteles forrást erre.
2017. júl. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nemet oldalakon keresgelj, magyarorszagon nem tiltjak be. Nemetben meg a hiradoban is benne volt :( idegrendszergyilkos. Az a baj, foglalmam sincs hol olvastam mert ez tobb honapja volt, majd hetvegen ha lesz idom megprobalok megkeresni, de azt tudom h nemet volt
2017. júl. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem kötekedésből, de pont a Németeknél nincs olyan, hogy "majd be fogjuk tiltani". Náluk vagy be van tiltva valami, vagy nincs, ha valamit be akarnak tiltani azt nagyjából azonnali hatállyal teszik. Annyi lehet, hogy nem ajánlott kategóriába kerül, de erre se találtam megbízható forrást.
2017. júl. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
(A bravecto nem spot-on) légyszi a kérdéssel foglalkozzunk, mert szeretnék cseppenteni lassan, és ami volt most az vmi nagyon olcsó vacak volt és nem tűnt jónak sem :)
2017. júl. 11. 09:31
 8/9 anonim ***** válasza:
A kérdéssel foglalkoznánk, ha megmondanád milyen szempontból a legjobb? Ez nagyon függ attól, hogy hova utazol, milyen a kutyád, neked mi az elvárásod, zavar-e pl. ha kicsit olajos lesz a tapintása pár napig a szőrének ahova cseppentetted, hagyja-e, hogy annyira széthúzd a szőrét, hogy közvetlenül a bőrére cseppentsd, és még van kb. 1000 szempont amit csak te tudsz megmondani, hogy neked mire van szükséged. mik az elvárásaid. Olyan, hogy legjobb nincs. Ár-érték arányt szoktak nézni, de az "érték" az totál szubjektív. Pl. mi ellen védjen, mennyi ideig stb. A tapasztalatunk, hogy a legjobb megkérdezni a helyi állatorvost (vagy ha utazol akkor az ottanit), hogy mik ott a gyakori "veszély források" és olyat keress ami az adott területen lévő dolgok ellen jók. Ha sokat utazol akkor marad a nagy átlag. A témában csak a legfontosabb szempontokat ami alapján választani tudsz (vagy tudunk segíteni) a "ZÁllatorvos" videóit nézd meg a témában. Ott elmondja részletesne, hogy milyen szempotok alapján lehet dönteni. De ezeket neked kell felmérjed, és az alapján már tudunk segíteni.
2017. júl. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

No. 1.: Advantix -szinte minden külső élősködő ellen véd. Hátránya azonban, hogy csak kevés ideig és bizony nem is kevés pénzért...nekünk bevált, merem ajánlani. Repellens szer, szóval eleve távol tartja a vérszívókat, nem fúrják bele magukat a kutyába.

Ezen kívül kullancs, bolha ellen használtuk a Fypryst-ot. Korrekt, bevált készítmény, bár a kutyámat mondjuk alapból nem szokták megszállni a dögök szerencsére.

2017. dec. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!