Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutya lehet?

Milyen fajta kutya lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok annyit mondtak hogy az anya Rottweiler. Most 13 hetes,itt van pár kép róla!


[link]


[link]



2017. júl. 12. 16:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Engem inkább az érdekelne, hogy miért van láncon egy disznóól közepén egy ilyen fiatal kutya?
2017. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát még a roti se nagyon látszik rajta de nem nagyon lehet pontosat mondani... Az apa is biztosan keverék.. Ez a kutyus eladó? Ha igen mennyiért akarják eladni? Vagy ajándék?
2017. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Ja igen 1-ső igazad van nem is vettem észre... Szegény :(
2017. júl. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Szegény kutya...


Mi az a sárga sz@r a második képen??? (Ott a fehér izé tetején) O.o


Remélem ez nem nálatok van =_=

2017. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Én is sajnálom,de nagymamám aztmondta,hogy vagy meglesz kötve vagy vigyük vissza ahonnan hoztuk.Így megkellet kössük.De ne aggodjatok addig lesz megkötve amig elkészül a ketrece!
2017. júl. 12. 16:39
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Mekkora lesz a "ketrec"? Fogjátok vinni azon kívül sétálni?
2017. júl. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Persze,bocsánat,megyek és takarítom ki ahol van. Mamám azért mondta,hogy kössük meg mert az udvar kutyaszar volt. Nagy lesz a ketrec!
2017. júl. 12. 16:49
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

A fülei engem pl. az egykori jack russel terrieremre emlékeztetnek :D

Az anya roti,az apja valami hatalmas utcagyőztes lehet talán,édes kutya.

Ahelyett viszont,hogy láncon tartjátok tanítsátok meg inkább,hogy egy helyre végezze a dolgát. Kölyök kutya,most fogékonyabb még az új dolgok tanulására.

2017. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%
Pffffffffffffff én a kertbe se raknám ki, bent lenne velem a házban a saját kis ágyában, nem kib****szva az udvaron... Szerencsétlen állat...
2017. júl. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Jólvan.Megtanítom,de hogyan kezdjem el?

Amúgy köszi a válaszodat! Csak mamám ilyen zsembes,minket nem zavar! Hamar tanúl Frédi! Szerinted nagy fajta a kutya?

2017. júl. 12. 17:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!