Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik táp, honnan, mennyiért?

Melyik táp, honnan, mennyiért?

Figyelt kérdés
taste of wild, acana/orijen (amúgy ezek között mi a különbség? egy gyártó kb azonosan jók, egy árban), platinum, real nature. melyiket tartjátok a legjobbnak, honnan, mennyiért rendelitek? a real nature tényleg hasonlóan jó mint az előtte említettek? azt tudom, hogy ezt a fressnapfban lehet kapni. a többit lehet valahol beszerezni rendelés nélkül? ha nem hol a legolcsóbb szállítási költséggel együtt? válaszokat előre is köszönöm :)

2017. júl. 12. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Acanashop.hu - Itt a legolcsóbb és ha nyitvatartás alatt rendelsz másnap már nálad a csomag.


Acana - RNW - Farmina ND - Carnilove

Ezek kb azonosak.


Az Acana és az Orijen között a hús a különbség, de minőségben olyan lényeges különbség nincs.

A Platinumot és a ToTW-od sem ismered, de a fennt említett 5 közül mindegyik jó.

2017. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az acana az a prémium, az orijen az a szuperprémium jelentősen drágábban és magasabb fehérjével... Egyes állatorvosok erre esküsznek, egyesek szerint viszont már az acana fehérje tartalma is egészségtelenül magas (a csirke mellben 21% van az acanában asszem 36, az orijenben 40 körül).

Ezeket rendelve éri meg anyagilag vásárolni nagyobb kiszerelésben.

A Real Nature kb. ugyanaz mint az Acana, csak olcsóbb.

2017. júl. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy nem akartam az acana és orijen ellen beszélni, mert lehet hogy azok a legjobbak csak túl sok különböző szakértői vélemény van. Kész elmevilág.
2017. júl. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia! Ha már tápokról érdeklődsz :) Igaz nem arról írnék amiket te említettél de azért kifejteném a véleményem :) Egyik ismerősünk nemrégiben elkezdett foglalkozni egy szuperprémium svéd kutyatáp forgalmazásával és azóta amióta jobbban beleásta magát a többi kutyatáp és a piac tanulmányozásába, rengeteg szörnyű dologra hívta fel a figyelmünket. Például rengeteg nagynevű drágább eledel amiről az ember azt hiszi kíváló minőség.. pl royal canin,jukanuba és akár a fresnapfos tápok is ízfokozót és mindenféle adalékanyagot tartalmaznak. igaz legalább nem szemetet mint pl pedigree ahogy írtad,mert tény és való ezek a tápok az ízfokozó mellett rendes tápanyagot tartalmaznak ,talán még húst is... de ez az adalékanyag (ízfokozó) függővé teszi a kutyákat és egy idő után tönkreteheti a gyomrukat ami hányással végződik. Csak egy hétköznapi példával támasztanám alá, hogy értsd miről beszélek.Egyik barátnőmnek vittem egy minta macskatápot attól a márkától amit az ismerősünk forgalmaz hiszen a csajszi nagy macskás ... Este hív hogy a macska hány a táptól. Másnap elvitte az orvoshoz aki megerősítette hogy a táp amit tőlem kapott kíváló,de a macska hozzászokott a royalcanines ízfokozós táphoz és a gyomrra nem tud átállni ilyen gyorsan.

ez a táp amiről beszélek a HUSSEnévre hallgat.Én bátran ajánlom neked és nem az ismerős miatt,hanem mert ár-érték arányban olyan mint a jobb minőségű fresnapfos táp,mégis vannak gyógytápok,gabonamentes tápok,tápok érzékeny kutyáknak és még sorolhatnám.. természetesen ízfokozót egyik sem tartalmaz!!és ami a legjobb,hogy ugyan boltban nem kapható,csak webshopban és telefonos rendelésen keresztül,de a házhozszállítás ingyenes!!!!

Nem tudom melyik megye lakosa vagy de győr-moson-sopron és komárom-esztergom megye franchise joga az ismerősömé,ha itt laksz ajánlom neked ezt az oldat [link]

de az ország többi területén is vannak képviselők :) Remélem tudtam segíiteni

2017. júl. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az acana és orijen biztosan nem tartalmaz ízfokozót, színezéket. Az egyetlen esetleges veszély forrása az a nagyon magas fehérje amiről megoszlanak a szakértői vélemények is, mint azt fentebb már írtam. De semmi nincs bennük ami nincs feltüntetve. Amúgy az acana és orijen a kevés olyan márkába tartoznak melyek a kínai melanin mérgezéses botrányos dologban nem voltak éríntettek kb. 10 éve.
2017. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!